Menu
Your Cart

Matrace pro zdravý spánek vyrobené v České republice

Kvalitní matrace značky ŘEŠETO vyrobené v České republice. Víte jaká matrace je pro Vás vhodná? Rádi vám poradíme se správným výběrem matrace. Všechny matrace máme v nejběžnějších rozměrech 80x200, 90x200, 140x200, 160x200, 180x200 (a další) skladem. 


Zakázková výroba matrace

U každé matrace si můžete vybrat požadovaný rozměr matrace, kterou Vám vyrobíme na míru.
Všechny matrace včetně matrací na míru odesíláme do 24 hodin od Vaší objednávky.
Dětská matrace BABY Dětská matrace BABY
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
kvalitní dětská monobloková matrace z polyuretanové pěny od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.matrace je vyrobena z jednoho díludětská matrace je opatřena separační tkaninou a luxusním snímatelným potahem Happy kids s hravým designempotah je opatřený zipem, zaručuje snadné praní a údržbuvýška matrace v p..
1 375 Kč
Cena bez DPH:1 136 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
kvalitní dětská dvoudílná matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.kombinace vysoce elastické studené pěny a vrstvy Dryfeel, která má vynikající ventilační schopnosti díky použitým materiálům je matrace maximálně vzdušná a hygienická2 cm vrstva Dryfeel díky svým ventilačním schopnostem snižuje r..
2 650 Kč
Cena bez DPH:2 190 Kč
Matrace  VENDY
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
5 zónová dvoutuhostní matrace z polyuretanových pěn od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.matrace je tvořená z nopkovaných polyuretanových desek dvou tuhostíuprostřed jádra je lehčený pojený polyuretan doporučená nosnost do 130 kgvýška 23 cmmatrace je standardně dodávaná v akčním potahu Silver Active..
4 495 Kč
Cena bez DPH:3 715 Kč
Matrace ADELL
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.dvoutuhostní 5 zónová zdravotní matrace z polyuretanových pěn SLEEPFOAM, které vynikají výbornou elasticitou a dlouhou životnostídíky prořezaným dílům s horizontálními průduchy je zajištěno dokonalé odvětrání středem matracedíky prořezům se matrace navíc dokon..
4 475 Kč
Cena bez DPH:3 698 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.kvalitní studené pěny renomované rakouské firmy EUROFOAM vynikají výbornou elasticitou a vysokou kvalitou s dlouhou životnostídůmyslná profilace jádra zaručuje dokonalé odvětrání středem matracevýrazná profilace středového jádra zajistí dokonalé přizpůsobení e..
7 050 Kč
Cena bez DPH:5 826 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.kvalitní studené pěny renomované rakouské firmy EUROFOAM vynikají výbornou elasticitou a vysokou kvalitou s dlouhou životnostíroznášení nopovaná vrstva je vyrobená z Visco pěny, která reaguje na zatížení a teplotu lidského tělanopovaná profilace povrchu zajišť..
8 350 Kč
Cena bez DPH:6 901 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.monobloková matrace z prodyšné jednostranně nopkované polyuretanové pěny Sleepfoammatrace je z jednoho kusu pěny bez použití lepidel, díky čemu je matrace tvarově stálá a výborně elastickánopkovaná úprava z jedné strany matrace má masážní efektmatrace je vhodn..
2 415 Kč
Cena bez DPH:1 996 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.kvalitní studené pěny renomované rakouské firmy EUROFOAM vynikají výbornou elasticitou a vysokou kvalitou s dlouhou životnostídůmyslná profilace jádra zaručuje dokonalé odvětrání středem matracedíky prořezům se matrace navíc dokonale přizpůsobí obrysům lidskéh..
5 990 Kč
Cena bez DPH:4 950 Kč
Matrace BRITTA Matrace BRITTA
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.7 zónová dvoutuhostní matracejádro je složeno z HR studených pěn a má originální prořez v oblasti pánve a ramenní kolébkydíky prořezu se matrace dokonale přizpůsobí tělustudené pěny jsou povrchově chladnější než klasické PUR pěny a lépe odvětrávajímatrace nabí..
6 675 Kč
Cena bez DPH:5 517 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.7 zónová matrace se skládá z Cellpur pěn třech tvrdostí, nabízí možnost volby 2 strankaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace uspokojí každého spáčeCellpur pěna dokonale vs..
24 105 Kč
Cena bez DPH:19 922 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.7 zónová matrace se skládá z Cellpur studených pěn dvou tuhostí, nabízí možnost volby 2 strankaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace je povrchově měkkáCellpur pěna dokonal..
19 050 Kč
Cena bez DPH:15 744 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
7 zónová třítuhostní matrace se skládá z Cellpur pěn a Visco pěnykaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace uspokojí každého spáčeCellpur pěna dokonale vstřebává zvýšenou vlhkost, proto je vhodná i pro lidi s vyšší..
22 490 Kč
Cena bez DPH:18 587 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 75 (celkem stran 7)