Menu
Your Cart

Ručně polohovatelné rošty

Polohovatelné lamelové rošty jsou vyrobeny z kvalitního vrstveného dřeva. Jednotlivé lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, díky čemu je zajištěna větší flexibilita každé lamely. Předpružené lamely vytváří ideální oporu páteři. 

Nejlevnější a nejméně kvalitní polohovatelné lamelové rošty mají 13 lamel. V naši nabídce naleznete rošty s  počtem lamel 28. 

Všechny lamelové rošty výrazně zvyšují životnost matrace. Některé polohovatelné rošty z naši nabídky jsou opatřeny středovým zpevňujícím popruhem pro zvýšení stability a životnosti lamelového roštu. Ve středové oblasti je několik lamel, u kterých lze nastavit tuhost. 

Polohovací rošty nabízí několik poloh v oblasti hlavy i v oblasti nohou. 

Můžete si vybrat i lamelový rošt polohovací pomocí motoru s drátovým anebo bezdrátovým ovládáním pro zvýšení Vašeho komfortu.

Lamelový rošt NORMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnový..
2 830 Kč
Cena bez DPH:2 339 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s pevnou středovou částí28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed rošt..
3 135 Kč
Cena bez DPH:2 591 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX Lamelový rošt OPTIMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 l..
2 950 Kč
Cena bez DPH:2 438 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
4 270 Kč
Cena bez DPH:3 529 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje t..
3 840 Kč
Cena bez DPH:3 174 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
5 015 Kč
Cena bez DPH:4 145 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)