Menu
Your Cart

Pevné rošty

Kvalitní lamelový rošt má výrazný vliv na Váš zdravý spánek. Můžete mít sebelepší matraci, pokuď nebude mít oporu ve vhodně vybrané podložce, její kvalitu to výrazně sníží. Pevný lamelový rošt je vhodné řešení pro pěnovou matraci. 

Pro kvalitu lamelového roštu je velice důležité uložení lamel ve výkyvných pouzdrech, které zvyšuje flexibilitu jednotlivých lamel. 

Nejlevnější a nejméně kvalitní rošty mívají kolem 13 lamel. V naší nabídce pevných lamelových roštů máme 28 lamel. Pevné lamelové rošty s takovým počtem lamel mají skvělé ortopedické vlastnosti. 

Standardně pevný lamelový rošt unese 130 kg, v naši nabídce najdete i rošty se zvýšenou nosností do 150 kg. Téměř všechny pevné rošty v naši nabídce mají středový stabilizační popruh, který zabraňuje zlomení lamely a při vyšším zatížení. Ve středové oblasti navíc lze nastavit tuhost několika lamel. 

DPV lamelový rošt NORMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěn..
1 580 Kč
Cena bez DPH:1 306 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FIX DPV lamelový rošt OPTIMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede..
1 535 Kč
Cena bez DPH:1 269 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 8 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu ve..
2 290 Kč
Cena bez DPH:1 893 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru..
3 645 Kč
Cena bez DPH:3 012 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceu..
3 010 Kč
Cena bez DPH:2 488 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)