Menu
Your Cart

Květy, větve

umělá větvička borůvčílze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat), barva bílá zdobená litryvýška cca 35 cm, šířka cca 20 cmk dispozici ve dvou barvách..
68 Kč
Cena bez DPH:56 Kč
umělá vysoká větvička kapradíbarva světle měděná (champagne) ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
umělá větvička kapradíbarva stříbrná ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 37 cmk dispozici ve dvou barvách..
69 Kč
Cena bez DPH:57 Kč
umělá vysoká větvička kapradíbarva s stříbrná ozdobená glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
dekorační květ textilní se stříbrnými třpytkamivelikost 20cmlze umístit samostatně do vázy, jakou součást vazby, případně na vánoční stromek..
119 Kč
Cena bez DPH:98 Kč
Magnólie růžová
Novinka
textilní květina magnólielze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůlbarva jemná růžová zasněžený zimní designvýška 50 cm..
115 Kč
Cena bez DPH:95 Kč
Pivoňka červená - vysoká
Novinka
textilní květina pivoňkalze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůl, anebo použít jako ozdobu na vánoční stromek rozstříháním na jednotlivé květybarva temně červená (vínová) zasněžený zimní designdva velké květy a poupěvýška 55 cm..
135 Kč
Cena bez DPH:112 Kč
textilní květina pivoňkabarva růžovázasněžený zimní designvýška 33 cm..
50 Kč
Cena bez DPH:41 Kč
Pivoňka růžová - vysoká
Novinka
textilní květina pivoňkalze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůl, anebo použít jako ozdobu na vánoční stromek rozstříháním na jednotlivé květybarva růžová zasněžený zimní designdva velké květy a poupěvýška 55 cm..
135 Kč
Cena bez DPH:112 Kč
vánoční převis matnýlze krásně aranžovat přepadem přes vázu, případně pověsitnádherná ozdoba nejen na vánocedélka 108 cmk dispozici ve 2 barvách..
309 Kč
Cena bez DPH:255 Kč
vánoční převis matnýlze krásně aranžovat přepadem přes vázu, případně pověsitnádherná ozdoba nejen na vánocedélka 108 cmk dispozici ve 2 barvách..
309 Kč
Cena bez DPH:255 Kč
vánoční převis třpitivýlze pověsit za háček kamkolivnádherná ozdoba dokonce i na vánoční stromektřpitivé flitry a drobňoučké kamínkydélka 75 cmk dispozici ve 4 barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 49 (celkem stran 5)