Menu
Your Cart

Motorové rošty

Motorové polohovatelné rošty Vám přináší vyšší komfort díky polohování motorem. Při přepínání poloh nemusíte z matrace stoupnout, ale stačí jednoduše zmáčknout požadovanou změnu polohy na dálkovém ovladači. 

Pro zvýšení komfortu máme v nabídce i dálkové ovladače s bezdrátovým ovládáním.

Předpružené lamely z vrstveného vysoce kvalitního dřeva jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech díky čemu se zvyšuje flexibilita každé lamely. 

Nejlevnější a nejméně kvalitní lamelové rošty mají 13 lamel, v naši nabídce jsou jak pevné, polohovací i motorové lamelové rošty s počtem lamel 28. 

Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
8 510 Kč
Cena bez DPH:7 033 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
10 380 Kč
Cena bez DPH:8 579 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
11 310 Kč
Cena bez DPH:9 347 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v ob..
13 180 Kč
Cena bez DPH:10 893 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti ..
10 295 Kč
Cena bez DPH:8 508 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti noh..
12 165 Kč
Cena bez DPH:10 054 Kč
Lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT Lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuu..
18 370 Kč
Cena bez DPH:15 182 Kč
Lamelový rošt PREMIO MOT Lamelový rošt PREMIO MOT
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
vysoce kvalitní lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s podsvíceným bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuunikátní plochý motorový systém umožňuje tichý a plynulý chod při polohovánímo..
16 940 Kč
Cena bez DPH:14 000 Kč
Lamelový rošt PREMIO SIDE MOT Lamelový rošt PREMIO SIDE MOT
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuuni..
18 370 Kč
Cena bez DPH:15 182 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)