Menu
Your Cart

Motorové rošty

Motorové polohovatelné rošty Vám přináší vyšší komfort díky polohování motorem. Při přepínání poloh nemusíte z matrace stoupnout, ale stačí jednoduše zmáčknout požadovanou změnu polohy na dálkovém ovladači. 

Pro zvýšení komfortu máme v nabídce i dálkové ovladače s bezdrátovým ovládáním.

Předpružené lamely z vrstveného vysoce kvalitního dřeva jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech díky čemu se zvyšuje flexibilita každé lamely. 

Nejlevnější a nejméně kvalitní lamelové rošty mají 13 lamel, v naši nabídce jsou jak pevné, polohovací i motorové lamelové rošty s počtem lamel 28. 

Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
6 990 Kč
Cena bez DPH:5 777 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
8 990 Kč
Cena bez DPH:7 430 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
8 820 Kč
Cena bez DPH:7 289 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v ob..
10 675 Kč
Cena bez DPH:8 822 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti ..
7 990 Kč
Cena bez DPH:6 603 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti noh..
9 845 Kč
Cena bez DPH:8 136 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuu..
16 600 Kč
Cena bez DPH:13 719 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce kvalitní lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s podsvíceným bezdrátovým ovládáním28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuunikátní plochý motorový systém umožňuje tichý a plynulý chod při polohovánímo..
15 010 Kč
Cena bez DPH:12 405 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuuni..
16 600 Kč
Cena bez DPH:13 719 Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)