Menu
Your Cart

Laťkové

Laťkové rošty doporučujeme kombinovat s taštičkovými anebo pružinovými matracemi, případně s vyššími pěnovými matracemi s vyšší tuhostí. Mezery mezi latěmi nejsou větší jak 5 cm, aby nedocházelo ke zdeformování matrace. 

V naši nabídce naleznete pevné, ručně polohovatelné či motorové rošty. Rošty se vyrábí ve všech velikostech včetně atypických. Standardní rozměry máme skladem, u atypických rozměrů je doba dodání cca 14 dní. Nosnost laťkových roštů je do 150 kg.

Rám masivních roštů je vyroben z vrstveného dřeva, na kterém je přidělaných 15 smrkových latí. Konstrukce zaručuje vysokou nosnost i pevnost a současně dokonalé odvětrání matrace. 


Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt s pevnou středovou částí15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 7 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnový..
2 010 Kč
Cena bez DPH:1 661 Kč
DPV laťkový rošt MASIV FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuhostírošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a 1 cm užš..
1 190 Kč
Cena bez DPH:983 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 7 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuho..
1 990 Kč
Cena bez DPH:1 645 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohouotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporu..
3 160 Kč
Cena bez DPH:2 612 Kč
DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme k..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
DPV laťkový rošt MASIV MOT DPV laťkový rošt MASIV MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými tuž..
8 065 Kč
Cena bez DPH:6 665 Kč
DPV laťkový rošt MASIV MOT OF DPV laťkový rošt MASIV MOT OF
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním plochý motor, rošt vhodný pro postele s úložným prostorem i zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo..
13 130 Kč
Cena bez DPH:10 851 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z bokuotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, příp..
2 890 Kč
Cena bez DPH:2 388 Kč
DPV laťkový rošt MASIV SIDE MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kom..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
DPV laťkový rošt WOODEN FIX DPV laťkový rošt WOODEN FIX
Nejprodávanější Prodej skončil
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt14 masivních latí v masivním rámuvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemirošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a 1 cm užší jako je čistý vnitřní rozměr postele, tzn. pro vnitřní rozměr pos..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)