Menu
Your Cart

Blog o zdravém spaní RSS Feed

17.11 Prostory spánkového studia
70
Krásné zboží, dobré ceny, lidský přístup, schopnost vyrobit téměř cokoliv na zakázku v krátkém čase - to jsme my - SPÁNKOVÉ STUDIO. Přiďte se přesvědčit..
31.10 Kdy je správný čas na výměnu matrace?
318
Nebudeme Vás dlouho napínat a i když se Vám to nebude číst lehce, protože jste si třeba zrovna koupili novou matraci a myslíte si, že máte na 20 let pokoj, není tomu tak. Ideální doba pro výměnu staré..
31.10 Jak často měnit peřinu, polštář a ložní povlečení
320
To, že na lůžku trávíme třetinu života, už víme. Ale pečujeme o svoje zdravé lůžko správně? To je často kladená otázka, na kterou se Vám pokusíme odpovědět. V dnešní době plné různých alergií, kožních..
09.10 NE střídání času!
74
Každého půl roku posouváme ručičky hodinek tam a zpět. Změna času se projevuje na naší náladě, ale i na výkonu. Mít dva časy je přežitek, zaznívá ze všech stran. Vědci, který se zabývají výzkumem biol..
08.10 Kvalitní spánek i pro vysoké lidi?
117
Při své výšce 200 cm pro mě byl kvalitní spánek vždy problém, pokud jsem se chtěl natáhnout, tak mi z každé postele lezly nohy ven. Řešením pro mě byla matrace na míru v délce 220 cm ze Spánkového stu..
08.10 Máte vhodný rošt ke své nové matraci?
86
Zdravotní matrace a vhodný rošt patří neodmyslitelně k sobě. Jak se vyznat v roštech, které jsou dnes na trhu? Pomůžeme vám udělat si přehled. Máte doma pěnovou matraci? V tom případě je vhodným řešen..
07.10 Jak si vybrat správnou matraci?
93
Jak se vyznat v matracích, které jsou dnes na trhu? Pomůžeme vám udělat si přehled. Základní rozdělení je jednoduché, existují matrace pružinové a pěnové. Pružinové matrace byly doménou minulého stole..
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)