Menu
Your Cart

Středně hřejivé přikrývky

Univerzální přikrývky se střední hřejivostí jsou určeny pro celoroční užívání, s univerzální náplní o celkové hmotnosti cca 1000g (tj. cca 350 g/m²). Zde se používají specálně vyvinuté materiály (Tencel, Organic, Silver) chyrakteristické příjemným pocitovým efektem a přidanými vlastnostmi. 

Povrchová tkanina TENCEL má díky lyocellovým vláknům jedinečné užitné vlastnosti. Vytváří suché a zároveň teplé mikroklima ve Vašem lůžku. Tencel zajišťuje výbornou nasákavost a odvod vlhkosti do okolního prostředí, čím vytváří ideální spánkové prostředí. Tencel výrobky jsou vhodné pro lidi se zvýšenou citlivostí kůže a zvýšenou potivostí.

Povrchová tkanina Organic z biobavlny, tj. čisté přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Výrobky z biobavlny jsou vhodné zejména pro osoby se zvýšenou citlivostí kůže.

Povrchová tkanina Silver nabízí jedinečné užitné a vysoce hygienické vlastnosti. Základem této tkaniny je 100% bavlna, která je ošetřena technologií stříbrných iontů, které zajišťují širokospektrální antimikrobiální a antiseptické účinky. Jsou vhodné zejména pro lidi s vyšší potivostí a alergiky.

Přikrývky jsou pratelné při teplotě 60  °C.


Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bavlny s možností praní při teplotě 95 °C a sušení v sušičce při teplotě do 120 °Cnáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá vlákna Every fibre Loft, které jsou zcela odolné vůči mikroorganismůmpřikrývka je středně hřejivá a jemná na dotek, vhodná pro celoroční už..
850 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bio bavlny (tzn. přírodní bavlna pěstovaná bez hnojiv a pesticidů)  s možností praní při teplotě 60 °C bio bavlna je na dotek měkčí jak klasická bavlna a je velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergiínáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá 4 kanálková..
980 Kč
Cena bez DPH:810 Kč
EVERY peřina ALERGOVITAL
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. je pratelná na 60 °C. ergonomické prošití přikrývky zvyšuje její splývavostnáplň přikrývky obsahuje značkové 4-dutinkové vlákna Every Fibre Loft  odolné vůči mikroorganismůmhmotn..
950 Kč
Cena bez DPH:785 Kč
EVERY peřina CALM EVERY peřina CALM
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlnypřikrývka je lehká, vzdušná a příjemná na dotekpřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²ergonomické prošití zvyšuje kvalitu přikrý..
1 560 Kč
Cena bez DPH:1 289 Kč
EVERY peřina ORGANIC EVERY peřina ORGANIC
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bio bavlny - tj. čistá přírodní bavlna bez chemických přísad a pesticidů. Biobavlna má certifikát GOTS (Globální Organický Textilní Standard), který potvrzuje pěstování bavlny bez škodlivých účinků na okolní prostředítento způsob pěstová..
1 800 Kč
Cena bez DPH:1 488 Kč
EVERY peřina SAN FAMILY EVERY peřina SAN FAMILY
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardempřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²pevné pro..
1 500 Kč
Cena bez DPH:1 240 Kč
EVERY peřina SILVER PLUS EVERY peřina SILVER PLUS
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny, která je ošetřena technologií stříbrných iontů, které zajišťují antimikrobiální a antiseptické účinky. Zamezují tak množení bakterií produkujících nepříjemný zápach a také šíření případných infekcípřikrývka má díky své speci..
2 185 Kč
Cena bez DPH:1 806 Kč
EVERY peřina SPÁNKOVÉ STUDIO
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobená z jemné polyesterové tkaniny a je pratelná při teplotě 60 °Cpřikrývka má nesepratelnou antibakteriální úpravu, čím se zamezuje nepříjemnému zápachu ložních textíliídíky vysoké pevnosti této tkaniny mají přikrývky uplatnění i v namáhaných provozech, jako jsou např. ubytovací zař..
810 Kč
Cena bez DPH:669 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny Tencel - díky lyocellových vláknům má jedinečné užitkové vlastnosti povrchová tkanina Tencel zajišťuje výbornou nasákavost a odvod vlhkosti do okolního prostředí, čímž vytváří teplé a suché mikroklima v lůžkupřikrývka je lehká, vzdušná a př..
2 635 Kč
Cena bez DPH:2 178 Kč
EVERY peřina SAN ORIGIN EVERY peřina SAN ORIGIN
Prodej skončil
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové směsové tkaniny z bavlny a polyesteru se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardempřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 35..
1 620 Kč
Cena bez DPH:1 339 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)