Menu
Your Cart

Dětské matrace

Matrace pro nejmenší členy rodiny

Všichni máme děti a víme, jak důležité je dopřát jim a tím i sobě a našim sousedům klidný spánek. Rozhodně by jsme neměli výběr dětské matrace posuzovat jen podle ceny a šetřit z důvodu, že budou na matraci spát jen krátkou dobu, než z ní vyrostou. Výběr kvalitní matrace do postýlky může totiž ovlyvnit další vývoj našeho dítěte.

Nepodceňujte výběr dětské matrace do postýlky. Vaše děťátko většinu času prospí, proto by jste měli klást velký důraz na výběr dětské matrace pro svého andílka. Dětská matrace by měla splňovat několik kriterií. Neměla by být moc měkká, aby se do ní deťátko nezabořilo a nezvýšilo se tím riziko problémů s dýcháním a nedeformovala se dětská páteř. Dětská matrace by měla být vysoká cca 7 cm, aby správně spolupracovala s monitorem dechu. U vyšší matrace by bylo větší riziko selhání monitoru. U dětské matrace stejně jako u ostatních matrací je důležitá prodyšnost a hygiena matrace. 

Dětské matrace v naši nabídce jsou vyrobeny bez použití lepidel. Jsou opatřeny snímatelným pratelným potahem, díky čemu se po delší dobu udrží hygienicky čisté. Jádro dětské matrace je navíc opatřeno separační tkaninou. Dětské matrace dodáváme v potahu Happy kids s roztomilým dětským motivem.

Stejně jako všechny naše matrace, i dětské matrace jsou "vyzbrojeny" certifikátem Klinické hodnocení zdravotníckeho prostředku ve Fakultní nemocnici Brno.  

roztomilý plyšák ve tvaru lachtana se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotek100% polyester mikrovlákno (spandex)délka od čumáku po konec ocásku 45 cm..
370 Kč
Cena bez DPH:306 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru domečku se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotek100% polyester mikrovlákno (spandex)..
385 Kč
Cena bez DPH:318 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru kočky se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotekvelikost 52cm100% polyester mikrovlákno (spandex)..
415 Kč
Cena bez DPH:343 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru medvídka se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotekvelikost 30cm100% polyester mikrovlákno (spandex)..
329 Kč
Cena bez DPH:272 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru medvídka se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotekvelikost 29cm100% polyester mikrovlákno (spandex)..
329 Kč
Cena bez DPH:272 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru obláčku s hvězdičkami se stane přítelem každého dítětevyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotek100% polyester mikrovlákno (spandex)rozměry 48x38 cm..
433 Kč
Cena bez DPH:358 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru skřítka se stane přítelem každého dítětepolštářek má skrytou tajnou kapsičkuvyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotek100% polyester mikrovlákno (spandex)..
435 Kč
Cena bez DPH:360 Kč
roztomilý plyšový polštářek ve tvaru sovy se stane přítelem každého dítětepolštářek má na sobě kapsičkyvyroben z mikrovlákna, které se pyšní svou hebkostí, hřejivostí a jemností na dotek100% polyester mikrovlákno (spandex)..
425 Kč
Cena bez DPH:351 Kč
DPV dětská matrace BABY DPV dětská matrace BABY
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
kvalitní dětská monobloková matrace z polyuretanové pěny matrace je vyrobena z jednoho díludětská matrace je opatřena separační tkaninou a luxusním snímatelným potahem Happy kids s hravým designempotah je opatřený zipem, zaručuje snadné praní a údržbuvýška matrace v potahu je cca 8cmk dispozici..
1 375 Kč
Cena bez DPH:1 136 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
kvalitní dětská dvoudílná matracekombinace vysoce elastické studené pěny a vrstvy Dryfeel, která má vynikající ventilační schopnosti díky použitým materiálům je matrace maximálně vzdušná a hygienická2 cm vrstva Dryfeel díky svým ventilačním schopnostem snižuje riziko vzniku opruzenin a při polo..
2 650 Kč
Cena bez DPH:2 190 Kč
Plyšák/polšářek Kočička, Kocour
Nejprodávanější Vyprodáno
Roztomilý plyšáčci ve tvaru kocoura (tmavě hnědý) se stanou nejlepším kamarádem pro Vaše dítě. Díky materiálu z mikrovlákna jsou heboučký a příjemný na dotek. Materiál: 100% polyester mikrovlákno (spandex), výplň: 100% polyesterPozor, skladem už pouze kocour!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..
375 Kč
Cena bez DPH:310 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)