Menu
Your Cart

Postele

Postele od firmy ŘEŠETO s.r.o. jsou vyrobeny z bukového masivu o síle 4 cm. Jejich montáž je velice jednoduchá, nemusíte nic montovat, stačí pouze zasunout díly do sebe. Aby jsme vyhověli všem zákazníkům a postele se hodili do všech interiérů, nabízíme postele ve 12 odstínech moření. 

Součástí postele je středová noha pro uložení roštu a výškově nastavitelné kování pro uložení roštu. Nabízíme také možnost zakázkové výroby, jsme schopni nabízené postele upravit dle konkrétních požadavků (atypické rozměry, rozšíření či prodloužení postele, celkové zvýšení postele do 10 cm, snížení postele, snížení či zvýšení čela, zakulacené rohy atd...). S jakoukoliv úpravou nás neváhejte kontaktovat.

Postele lze kombinovat se 3 typy úložných prostorů:

1. celobox 2/4 - úložný box vznikne protažením čel a bočnic až po zem, díky čemu lze využít co největší úložný prostor. Bočnice lze protáhnout v síle materiálu 4 anebo 2 cm a je možné ho kombinovat s kteroukoliv postelí z naši nabídky.

2. vestavěný úložný prostor - tento úložný prostor nabízíme k postelím Ellen a Emilly, které mají širší bočnice než ostatní postele, díky čemu je úložný prostor hlubší. Při tomto typu úložného prostoru zůstává Vaše postel vzdušná a lehce pod ní vysajete či vytřete. Avšak nenabídne tolik úložného prostoru jako celobox.

3. výsuvná zásuvka - lze umístit pod jakoukoliv postel, přičemž je zásuvka opatřena kolečky pro lepší manipulaci. S ohledem na prostor v ložnici nabízíme zásuvky z boku postele, anebo jejich zkrácenou verzi od nohou postele.