Menu
Your Cart

Pevné rošty

Pevné laťkové rošty doporučujeme pro taštičkové a pružinové matrace, případně pro pěnové matrace s vyšší tuhostí. Rám masivních roštů je z vrstveného dřeva, latě jsou smrkové. Konstrukce roštu zaručuje vysokou nosnost i pevnost a současně dostatečné odvětrání matrace. Mezera mezi latěmi je 5 cm, celkový počet latí je 15. 

Pevné laťkové rošty nejdou polohovat. V kategorii pevných laťkových roštů naleznete i rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru. 

Laťkový rošt MASIV FIX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuhostírošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a 1 cm užš..
1 410 Kč
Cena bez DPH:1 165 Kč
Laťkový rošt MASIV maxi FIX Laťkový rošt MASIV maxi FIX
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt16 masivních bukových latí v rámu z vrstveného dřeva, latě jsou na rám připevněny vrutyvýška roštu cca 5,5 cmnosnost roštu do 180 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuhostírošty se v..
2 255 Kč
Cena bez DPH:1 864 Kč
Laťkový rošt MASIV maxi SIDE Laťkový rošt MASIV maxi SIDE
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z bokuotevírání roštu pomocí vzduchových pístů16 masivních bukových latí v rámu z vrstveného dřeva, latě jsou připevněny vrutyvýška roštu cca 7,5 cmnosnost roštu do 180 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo..
4 355 Kč
Cena bez DPH:3 599 Kč
Laťkový rošt MASIV SIDE
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z bokuotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, příp..
3 415 Kč
Cena bez DPH:2 822 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)