Menu
Your Cart

Pevné rošty

Pevné laťkové rošty doporučujeme pro taštičkové a pružinové matrace, případně pro pěnové matrace s vyšší tuhostí. Rám masivních roštů je z vrstveného dřeva, latě jsou smrkové. Konstrukce roštu zaručuje vysokou nosnost i pevnost a současně dostatečné odvětrání matrace. Mezera mezi latěmi je 5 cm, celkový počet latí je 15. 

Pevné laťkové rošty nejdou polohovat. V kategorii pevných laťkových roštů naleznete i rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru. 

DPV laťkový rošt MASIV FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuhostírošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a 1 cm užš..
1 190 Kč
Cena bez DPH:983 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z bokuotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, příp..
2 890 Kč
Cena bez DPH:2 388 Kč
DPV laťkový rošt WOODEN FIX DPV laťkový rošt WOODEN FIX
Nejprodávanější Prodej skončil
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací laťkový rošt14 masivních latí v masivním rámuvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemirošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a 1 cm užší jako je čistý vnitřní rozměr postele, tzn. pro vnitřní rozměr pos..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)