Menu
Your Cart

Řešeto matrace

Jen málo z nás si uvědomuje, že na svém lůžku tráví třetinu života. Spánek je důležitou součástí našeho života a jeho kvalita se odráží na našem fungování v průběhu dne. Proto by jsme neměli podcenit výběr matrace. Nejlepší volbou jsou kvalitní zdravotní matrace. Jenže jak si vybrat tu opravdu kvalitní? V dnešní době se označují pod pojmem zdravotní matrace téměř všechny - dokonce i ty, které ani použitým materiálem, ani svou kvalitou neodpovídají označení "zdravotní matrace". Ty naše však ano! Patentované technologie ŘEŠETO nám nabídla takovou zdravotní matraci, která je zárukou kvalitního spánku. Naše matrace díky provrtanému jádru skutečně dýchají, odvádí teplo, čím se zamezuje přehřátí organismu. Navíc eliminují vlhkost a tím mají delší životnost. Řešeto matrace splňují ty nejnáročnější  požadavky na hygienu. 

Jak jsme se zmínili již v úvodě našich stránek, firma D.P.V. přišla v roce 2011 jako první s inovativní technologií děrování matrací s názvem, který nenechá nikoho na pochybách - ŘEŠETO. Díky téhle unikátní technologii se zvýši funkčnost matrací. Matrace jsou děrovány vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami.

funkce, kterou lze prokázat:

  • děrování vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami
  • unikátní průdušnost matrace
  • zamezení přehřívaní organismu odváděním tepla
  • eliminace vlhkosti
  • prokazatelně delší životnost
  • splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu lůžka
Značka: D.P.V., s.r.o.
monobloková matrace z prodyšné polyuretanové pěny Sleepfoammatrace je z jednoho kusu pěny bez použití lepidel, díky čemu je matrace tvarově stálá a výborně elastickátato matrace je upravená unikátní technologií Řešeto, díky které matrace lépe odvětrává a zvýší se výrazně její životnostmatrace není z..
2 990 Kč
Cena bez DPH:2 471 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
monobloková matrace z prodyšné polyuretanové pěny Sleepfoammatrace je z jednoho kusu pěny bez použití lepidel, díky čemu je matrace tvarově stálá a výborně elastickátato matrace je upravená unikátní technologií Řešeto, díky které matrace lépe odvětrává a zvýší se výrazně její životnostmatrace není z..
3 540 Kč
Cena bez DPH:2 926 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
luxusní zónovaná zdravotní matrace vyrobená z HR studených pěn, přičemž jádro je spojeno zámkovým spojemz jedné strany matrace je přidaná vysoká vrstva Visco elastické pěny, která je upravená technologií ŘEŠETO a to až do středu jádra, ve kterém jsou horizontální otvory. Díky této úpravě jádro matra..
5 980 Kč
Cena bez DPH:4 942 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
7-zónová matrace je kombinovaná ze studené pěny Eurofoam Comfort, která má strukturu "včelích pláství" a pěny Visco pěna Eurofoam Comfort je vyjímečná svou elasticitou a prodyšností (až dvounásobnou ve srovnání s klasickými PUR pěnami)Visco pěna je použita v oblasti ramenné kolébky, čím vytváří..
14 160 Kč
Cena bez DPH:11 702 Kč
DPV Řešeto matrace BLOK DUO DPV Řešeto matrace BLOK DUO
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
dvoutuhostní nelepená matrace se 7 zónamipro výrobu této luxusní matrace byli použity dvě tuhosti vysoce kvalitních antibakteriálních certifikovaných pěn (soft/hard), které zabraňují výskytu roztočů, hub a plísnímatrace nabízí možnost volby tužší a měkčí stranydíky 7 zónám matrace nabízí optimální p..
7 310 Kč
Cena bez DPH:6 041 Kč
DPV Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO HARD DPV Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO HARD
-20 % -20 %
Značka: D.P.V., s.r.o.
nelepená 7-zónová matrace, jádro které se skládá z antibakteriálních pěn dvou tuhostí a přidané vrstvy Visco hard pěnyVisco pěna lépe reaguje na teplotu a tlak lidského těla, díky čemu se mu líp přizpůsobíantibakteriální pěny mají pozitivní vliv v boji proti roztočům, plísním a houbámdíky nelepenému..
8 576 Kč 10 720 Kč
Cena bez DPH:7 088 Kč
DPV Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO SOFT DPV Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO SOFT
-20 % -20 %
Značka: D.P.V., s.r.o.
nelepená 7-zónová matrace, jádro které se skládá z antibakteriálních pěn dvou tuhostí a přidané vrstvy Visco soft pěnyVisco soft pěna je pocitově měkčí, líp reaguje na teplotu a tlak lidského těla, díky čemu se mu líp přizpůsobíantibakteriální pěny mají pozitivní vliv v boji proti roztočům, plísním ..
7 984 Kč 9 980 Kč
Cena bez DPH:6 598 Kč
DPV Řešeto matrace BLUE MEDIC DPV Řešeto matrace BLUE MEDIC
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce luxusní 7 zónová matrace vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAMcelá kolekce BLUE byla sestavena na základě dlouholetých zkušeností výroby matrací. Hlavním kritériem pro vyvinutí těchto matrací byli zvýšené hygienické požadavky našich zákazníků. Tato kolekce j..
5 630 Kč
Cena bez DPH:4 653 Kč
DPV Řešeto matrace BLUE MEDIC VISCO DPV Řešeto matrace BLUE MEDIC VISCO
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce luxusní 7 zónová matrace vyrobena z antibakteriální pěny, jednostranně doplněna o SILVER FOAM a ze strany druhé o VISCO elastickou (línou, paměťovou) pěnucelá kolekce BLUE byla sestavena na základě dlouholetých zkušeností výroby matrací. Hlavním kritériem pro vyvinutí těchto matrací byli zvýš..
7 090 Kč
Cena bez DPH:5 860 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
7-zónová zdravotní matrace ze studených pěn Eurofoam, které patří mezi nejkvalitnější pěny v Evropěpro větší komfort je jádro matrace z jedné strany doplněno o vrstvu HR studené pěnydíky vysokým objemovým hmotnostem použitých pěn je matrace velice komfortnímá speciální prolamovanou konstrukci a 7 zó..
9 700 Kč
Cena bez DPH:8 017 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
7-zónová zdravotní matrace vyrobená ze studené pěny Eurofoam, která patří mezi nejkvalitnější materiály pro výrobu matrací v Evropěz jedné strany je přidaná vrstva Visco elastické pěny pro zvýšení komfortupro zvýšení funkčnosti Visco pěny je tato upravena technologií AIRFLOWmatrace je dokonale prody..
10 220 Kč
Cena bez DPH:8 446 Kč
DPV Řešeto matrace LENKA DPV Řešeto matrace LENKA
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
dvoutuhostní matrace, tuhost 3 a 4 jádro je složeno z polyuretanové pěny o vysokých gramážích a ze strany druhé visco pěnou díky vysokým gramážím použitých pěn je zaručena dlouhá životnost této zdravotní matracedíky dvoum použitým tuhostem matrace nabízí možnost výběru vhodnější strany pro..
3 654 Kč
Cena bez DPH:3 020 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 20 (celkem stran 2)