Menu
Your Cart

Klasické

Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň p..
630 Kč
Cena bez DPH:521 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny. Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň polštáře a prodloužíte tak jeho životnost.vnitřní ..
585 Kč
Cena bez DPH:483 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního čtyřkanálkového vlákna. Tato tkanina zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu do okolního prostředí a je pratelná na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je..
590 Kč
Cena bez DPH:488 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny. Obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň polštáře a prodloužíte tak jeho životnost.vnitřní část po..
585 Kč
Cena bez DPH:483 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z té nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento povrchový materiál je neuvěřitelně jemný, lehký a elegantní. Perkálová tkanina zajišťuje pocit maximálního komfortu a luxusu. Obal je pratelný na 60 °C. ..
655 Kč
Cena bez DPH:541 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z luxusního bavlněného saténu - jemná a hustá tkanina ze 100% bavlny. Obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň pol..
630 Kč
Cena bez DPH:521 Kč
EVERY polštář ORGANIC
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z biobavlny, tj. čisté přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Biobavlna s certifikátem GOTS (Globální Organický Textilní Standard), který potvrzuje pěstování bavlny bez škodlivých účinků..
615 Kč
Cena bez DPH:508 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben ze 100% bavlny se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, tj. možnost prát při vysokých teplotách, při kterých se spolehlivě hubí roztoče a bakterie. Vnější obal je pratelný n..
585 Kč
Cena bez DPH:483 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben ze směsové tkaniny z bavlny a polyesteru se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, tj. možnost prát při vysokých teplotách, při kterých se spolehlivě hubí roztoče a bakterie...
590 Kč
Cena bez DPH:488 Kč
EVERY polštář SILURAN EVERY polštář SILURAN
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z jemné, rychleschnoucí tkaniny ze 100% bavlny s chladivým efektem podložené tenkým prošitým rounem. Tato tkanina má neobyčejné vlastnosti, vytváří komfort i v extrémních klimatických podmínkách. Díky patentované techn..
760 Kč
Cena bez DPH:628 Kč
EVERY polštář SILVER PLUS EVERY polštář SILVER PLUS
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny ošetřené technologií stříbrných iontů, které zajišťují antimikrobiální a antiseptické účinky a udržují tkaninu v suchu i při zvýšeném pocení. Tato tkanina zamezuje množení bakterií pr..
790 Kč
Cena bez DPH:653 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář je vyroben z jednoho kusu bez možnosti prát samostatně pouze vnější obal a regulovat množství vnitřní náplně. Polštář je pratelný vcelku při teplotě 60 °Cpovrchový materiál je vyrobený z jemné polyesterové tkaniny, která zajišťuje odvod vlhkosti do okolního prostředípotah polštáře má nesepra..
546 Kč
Cena bez DPH:451 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 13 (celkem stran 2)