Menu
Your Cart

Klasické

Nejdůležitější vlastnosti u polštářů jsou měkkost a pružnost, stálost objemu, savost povrchové tkaniny a optimální opora hlavy, které dodávají horní části těla příjemný pocit odpočinku. 

Klasické polštáře od českého výrobce EVERY jsou vyrobené z těch nejvhodnějších materiálů. Hustě tkané, ale hebké tkaniny vyrobené z vybraných jemných přízí, příjemné na dotek, splývavé a paropropustné. Vlákna náplní jsou lehká, nadýchaná a s dlouhou životností. Na rozdíl od hromadné produkce jsou tyto výrobky zhotovovány v rukodělném ateliérovém prostředí, kde se klade důraz na každý detail. 

Polštáře od výrobce EVERY jsou jedinečné svou konstrukcí. Polštář je složený ze dvou částí - z obalu a náplně, které jsou opatřeny zipem. Výhodou je možnost regulace množství náplně, čímž se dá dosáhnout optimálního objemu polštáře pro každého uživatele. Oddělitelný vnější obal polštáře zvyšuje mnohonásobně životnost polštáře, protože je možné jej prát samostatně. 

Náplň polštáře je složena ze směsi polyesterových "kuliček" a polyuretanových tyčinek. Kuličky dodávají polštáři potřebnou měkkost a pružné tyčinky zajišťují nesléhavost a zachování objemu. Polštář tak zůstává po natřepání tvarově stálý poskytuje optimální oporu hlavy a šíje.

Důležitým hlediskem při výběru vhodného polštáře je stupeň potivosti u jeho uživatele. Při zvýšené potivosti je potřeba upřednostnit polštář vyroben z tkanin jako je např. Siluran, Cool Touch, Tencel, které zajišťují rychlý odvod potu. Z hlediska nadstandardní hygieny, důležité hlavně pro alergiky, jsou nejvhodnější vyvařovací polštáře, u kterých se při vysokých teplotách praní nejspolehlivěji ničí všechny alergeny.

Dalším důležitým hlediskem při výběru polštáře je nejoblíbenější a nejčastější poloha při spaní. Nejmenší hmotnost cca 1000g je vhodná pro spaní na břichu. Střední hmotnost cca 1100g je vhodná pro spaní na boku a nejvyšší hmotnost cca 1200g doporučujeme pro spaní na zádech. Díky možnosti regulace množství náplně EVERY polštář uspokojí každého uživatele. 

Pro pohodlné a zdravé spaní je důležité také správné uložení hlavy. To spočívá v poloze, kdy se polštář uloží spodní stranou na rameno, obejme se zespodu tou rukou, na jejíž stranu se obracíme, polštář se lehce přitáhne k rameni a hlava se na něj uloží (polštář by se neměl dostat pod záda). 


Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny podštité jemným rounem. Vnější obal je pratelný na 95 °C s možností sušit v sušičce při teplotě do 120°C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čem..
645 Kč
Cena bez DPH:533 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% BIO bavlny podštité jemným rounem (bio bavlna je organická čistá bavlna pěstovaná bez pesticidů a hnojiv). Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častě..
670 Kč
Cena bez DPH:554 Kč
EVERY ochranný povlak na polštáře SMARTCEL SENSITIVE EVERY ochranný povlak na polštáře SMARTCEL SENSITIVE
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
unikátní povlak na polštář s regeneračními a kosmetickými účinky na pokožku a jedinečnými ochrannými vlastnostmi proti roztočům, bakteriím a plísnímsložení: 25% Tencel, 10% Smartcell, 65% Modalochranný povlak je vyrobený z inovativního vlákna na bázi přírodní celulózy (Tencel), která obsahuje základ..
430 Kč
Cena bez DPH:355 Kč
EVERY polštář ALERGOVITAL
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň p..
770 Kč
Cena bez DPH:636 Kč
EVERY polštář CALM
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny. Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň polštáře a prodloužíte tak jeho životnost.vnitřní ..
645 Kč
Cena bez DPH:533 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního čtyřkanálkového vlákna. Tato tkanina zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu do okolního prostředí a je pratelná na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je..
650 Kč
Cena bez DPH:537 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny. Obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň polštáře a prodloužíte tak jeho životnost.vnitřní část po..
645 Kč
Cena bez DPH:533 Kč
EVERY polštář DUETO ELEGANCE
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z té nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento povrchový materiál je neuvěřitelně jemný, lehký a elegantní. Perkálová tkanina zajišťuje pocit maximálního komfortu a luxusu. Obal je pratelný na 60 °C. ..
725 Kč
Cena bez DPH:599 Kč
EVERY polštář EGOIST
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z luxusního bavlněného saténu - jemná a hustá tkanina ze 100% bavlny. Obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čemu si ochráníte náplň pol..
695 Kč
Cena bez DPH:574 Kč
EVERY polštář ORGANIC
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny z biobavlny, tj. čisté přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Biobavlna s certifikátem GOTS (Globální Organický Textilní Standard), který potvrzuje pěstování bavlny bez škodlivých účinků..
680 Kč
Cena bez DPH:562 Kč
EVERY polštář SAN FAMILY
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben ze 100% bavlny se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, tj. možnost prát při vysokých teplotách, při kterých se spolehlivě hubí roztoče a bakterie. Vnější obal je pratelný n..
645 Kč
Cena bez DPH:533 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z jemné, rychleschnoucí tkaniny ze 100% bavlny s chladivým efektem podložené tenkým prošitým rounem. Tato tkanina má neobyčejné vlastnosti, vytváří komfort i v extrémních klimatických podmínkách. Díky patentované techn..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 21 (celkem stran 2)