Menu
Your Cart

CELLPUR matrace

Pěna CELLPUR = dokonalá vyváženost hygieny a komfortu

Žhavou novinkou ve světě pěn je pěna CELLPUR, která posouvá pěny do nové éry.

Její genialita spočívá v tom, že byl poprvé do pěny zabudovaný prášek TENCEL® s jeho vyjímečnými vlastnostmi do PUR pěny. Tencel® je celulóza v přáškové formě, která dokonale absorbuje vlhkost  uvolňující se během spánku. Tím dosáhneme dokonalé úrovně klimatu spánku. Vlákno na bázi celulózy v sobě nese měkkost hedvábu, pevnost polyesteru, chladivost lenu, hřejivost vlny a savost bavlny. Když Tencel srovnáme s jinými vlákny, má jednoznačně nejvyšší schopnost absorbovat vlhkost. 

Všichni víme, že roztoče milují vlhké a teplé prostředí. Celulóza je vyrobena z přírodního materiálu (dřeva) a v kombinaci s PUR pěnou vytváří naopak suché prostředí. Tzn. že tohle prostředí je nevhodné pro vznik a život roztočů. A přesně toho se snažíme všichni docílit. Matrace s cellpurem jsou díky tomu vhodné pro alergiky. 


Pěna CELLPUR:

  • aktivně dýchá a je vysoce prodyšná
  • antialergická
  • elastická a tvarově stabilní
  • je určena pro zákazníky, kterí mají vysoké nároky na hygienu lůžka
  • je nabízena ve více tuhostech, díky čemu vyhoví požadavkům všech uživatelů
  • dá se dokonale tvarově zpracovat, co je zárukou ergonomicky správneho ležení
Značka: D.P.V., s.r.o.
7 zónová matrace se skládá z Cellpur pěn třech tvrdostí, nabízí možnost volby 2 strankaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace uspokojí každého spáčeCellpur pěna dokonale vstřebává zvýšenou vlhkost, proto je vhodn..
21 910 Kč
Cena bez DPH:18 107 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
7 zónová matrace se skládá z Cellpur studených pěn dvou tuhostí, nabízí možnost volby 2 strankaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace je povrchově měkkáCellpur pěna dokonale vstřebává zvýšenou vlhkost, proto je v..
17 320 Kč
Cena bez DPH:14 314 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
7 zónová třítuhostní matrace se skládá z Cellpur pěn a Visco pěnykaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace uspokojí každého spáčeCellpur pěna dokonale vstřebává zvýšenou vlhkost, proto je vhodná i pro lidi s vyšší..
20 440 Kč
Cena bez DPH:16 893 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
třítuhostní 7 zónová matrace se skládá z Cellpur pěn a Visco pěnykaždá vrstva je různě profilovaná, díky čemu se dokonale přizpůsobí tělu, vyjímečně odvětrává a je vysoce hygienickátato matrace uspokojí každého spáčeCellpur pěna dokonale vstřebává zvýšenou vlhkost, proto je vhodná i pro lidi s vyšší..
23 530 Kč
Cena bez DPH:19 446 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)