Menu
Your Cart

Rošty

Spousta lidí si myslí, že nejdůležitější částí zdravého lůžka je matrace a je úplně jedno, na čem leží. Opak je ale pravdou.  Pouze správná kombinace roštu a zdravotní matrace Vám zaručí kvalitní a zdravý spánek. 

Správně zvolený rošt zaručí, že matrace, která na něm leží, bude fungovat tak, jak má. 

Pěnové matrace doporučujeme ukládat na lamelový rošt, naopak taštičkové anebo pružinové matrace na rošt laťkový. V dnešní době vysokých matrací lze už i pěnovou matraci uložit na laťkový rošt, ale doporučujeme alespoň častěji tuto matraci přetáčet. Je to z jednoduchého důvodu. Když dáte pod pěnovou matraci lamelový rošt, který je pružný, tento rošt po zatížení matrace zapruží a pěně odlehčí. Pokuď dáte pěnovou matraci na laťkový rošt, který pod matrací "neuhne", dochází k efektu stlačování pěn, díky čemu se Vaše pěnové matrace dřív proleží a to je nechtěný efekt. Proto v případě, že trváte na laťkovém roštu a pěnové matraci, doporučujeme kombinovat s matrací o výšce alespoň 20 cm a vyšší tuhosti. 

A naopak, co se týče laťkových roštů, které jsou poslední dobou ve velké oblibě kvůli jejich dlouhé živostnost, na ty doporučujeme pružinové anebo taštičkové matrace, které díky svému pružnému jádru nepotřebují pružnou podložku (lamelový rošt).

Jak lamelové, tak laťkové rošty se vyrábí ve variantách PEVNÝ, POLOHOVACÍ RUČNĚ a POLOHOVACÍ MOTOREM.

V naši nabídce lamelových roštů naleznete tři řady - NORMA (k dispozici pouze normované rozměry 80/200, 90/200) přičemž nosnost těchto roštů je do 120 kg a řadu OPTIMA, kde nosnost je do 130 kg anebo do 150 kg (OPTIMA MAXI) a k dispozici jsou všechny rozměry včetně atypických. Do 14 dní vyrobíme a doručíme jakýkoliv atypický rozměr roštu. Řada PREMIO už podle názvu nabízí prémiové laťkové rošty, které jsou všechny ovládané plochým motorem s bezdrátovým ovládáním, podsvíceným ovladačem a s osvětlením úložného prostoru. 


V nabídce laťkových roštů naleznete řadu MASIV, která má nosnost do 150 kg a nabízí možnost všech rozměrů včetně atypických.  Nabízí rošty pevné, polohovací ručně i polohování motorem.DPV lamelový rošt NORMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěn..
1 480 Kč
Cena bez DPH:1 223 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnový..
2 220 Kč
Cena bez DPH:1 835 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
6 530 Kč
Cena bez DPH:5 397 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
8 400 Kč
Cena bez DPH:6 942 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s pevnou středovou částí28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed rošt..
2 595 Kč
Cena bez DPH:2 145 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FIX DPV lamelový rošt OPTIMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede..
1 670 Kč
Cena bez DPH:1 380 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 l..
2 450 Kč
Cena bez DPH:2 025 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX UP DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
3 470 Kč
Cena bez DPH:2 868 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 8 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu ve..
2 440 Kč
Cena bez DPH:2 017 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje t..
3 160 Kč
Cena bez DPH:2 612 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
4 100 Kč
Cena bez DPH:3 388 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
9 290 Kč
Cena bez DPH:7 678 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 31 (celkem stran 3)