Menu
Your Cart

Rošty

Spousta lidí si myslí, že nejdůležitější částí zdravého lůžka je matrace a je úplně jedno, na čem leží. Opak je ale pravdou.  Pouze správná kombinace roštu a zdravotní matrace Vám zaručí kvalitní a zdravý spánek. 

Správně zvolený rošt zaručí, že matrace, která na něm leží, bude fungovat tak, jak má. 

Pěnové matrace doporučujeme ukládat na lamelový rošt, naopak taštičkové anebo pružinové matrace na rošt laťkový. V dnešní době vysokých matrací lze už i pěnovou matraci uložit na laťkový rošt, ale doporučujeme alespoň častěji tuto matraci přetáčet. Je to z jednoduchého důvodu. Když dáte pod pěnovou matraci lamelový rošt, který je pružný, tento rošt po zatížení matrace zapruží a pěně odlehčí. Pokuď dáte pěnovou matraci na laťkový rošt, který pod matrací "neuhne", dochází k efektu stlačování pěn, díky čemu se Vaše pěnové matrace dřív proleží a to je nechtěný efekt. Proto v případě, že trváte na laťkovém roštu a pěnové matraci, doporučujeme kombinovat s matrací o výšce alespoň 20 cm a vyšší tuhosti. 

A naopak, co se týče laťkových roštů, které jsou poslední dobou ve velké oblibě kvůli jejich dlouhé živostnost, na ty doporučujeme pružinové anebo taštičkové matrace, které díky svému pružnému jádru nepotřebují pružnou podložku (lamelový rošt).

Jak lamelové, tak laťkové rošty se vyrábí ve variantách PEVNÝ, POLOHOVACÍ RUČNĚ a POLOHOVACÍ MOTOREM.

V naši nabídce lamelových roštů naleznete tři řady - NORMA (k dispozici pouze normované rozměry 80/200, 90/200) přičemž nosnost těchto roštů je do 120 kg a řadu OPTIMA, kde nosnost je do 130 kg anebo do 150 kg (OPTIMA MAXI) a k dispozici jsou všechny rozměry včetně atypických. Do 14 dní vyrobíme a doručíme jakýkoliv atypický rozměr roštu. Řada PREMIO už podle názvu nabízí prémiové laťkové rošty, které jsou všechny ovládané plochým motorem s bezdrátovým ovládáním, podsvíceným ovladačem a s osvětlením úložného prostoru. 


V nabídce laťkových roštů naleznete řadu MASIV, která má nosnost do 150 kg a nabízí možnost všech rozměrů včetně atypických.  Nabízí rošty pevné, polohovací ručně i polohování motorem.Lamelový rošt NORMA FIX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěn..
1 870 Kč
Cena bez DPH:1 545 Kč
Lamelový rošt NORMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnový..
2 830 Kč
Cena bez DPH:2 339 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
8 510 Kč
Cena bez DPH:7 033 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
10 380 Kč
Cena bez DPH:8 579 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s pevnou středovou částí28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed rošt..
3 135 Kč
Cena bez DPH:2 591 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FIX Lamelový rošt OPTIMA FIX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede..
2 025 Kč
Cena bez DPH:1 674 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX Lamelový rošt OPTIMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 l..
2 950 Kč
Cena bez DPH:2 438 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
4 270 Kč
Cena bez DPH:3 529 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 8 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu ve..
3 000 Kč
Cena bez DPH:2 479 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje t..
3 840 Kč
Cena bez DPH:3 174 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
5 015 Kč
Cena bez DPH:4 145 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
11 310 Kč
Cena bez DPH:9 347 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 38 (celkem stran 4)