Menu
Your Cart

Doplňky

Borůvčí bílé
Novinka
umělá větvička borůvčílze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat), barva bílá zdobená litryvýška cca 35 cm, šířka cca 20 cmk dispozici ve dvou barvách..
68 Kč
Cena bez DPH:56 Kč
Kapradí champagne-vysoké
Novinka
umělá vysoká větvička kapradíbarva světle měděná (champagne) ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
umělá větvička kapradíbarva stříbrná ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 37 cmk dispozici ve dvou barvách..
69 Kč
Cena bez DPH:57 Kč
Kapradí stříbrné-vysoké
Novinka
umělá vysoká větvička kapradíbarva s stříbrná ozdobená glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - vyobrazeno luční kvítí ve zlaté patiněpřírodní barva se zlatou patinourozměry: výška 22, průměr 20lze kombinovat s dalšími produkty ve stejném designuk dispozici 2 velikosti, květináč velikost L je na fotce největší..
499 Kč
Cena bez DPH:412 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - vyobrazeno obilí ve zlaté patiněpřírodní barva se zlatou patinourozměry: 20cmkvětináč velikost L je na fotce největší..
515 Kč
Cena bez DPH:426 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - ozdobnou květinovou mozaikoupřírodní barva se zlatou patinourozměry: výška 19 cm, průměr 20 cmlze kombinovat s dalšími produkty ve stejném designuk dispozici ve dvou barvách..
480 Kč
Cena bez DPH:397 Kč
Magnólie růžová
Novinka
textilní květina magnólielze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůlbarva jemná růžová zasněžený zimní designvýška 50 cm..
115 Kč
Cena bez DPH:95 Kč
Pivoňka červená - vysoká
Novinka
textilní květina pivoňkalze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůl, anebo použít jako ozdobu na vánoční stromek rozstříháním na jednotlivé květybarva temně červená (vínová) zasněžený zimní designdva velké květy a poupěvýška 55 cm..
135 Kč
Cena bez DPH:112 Kč
textilní květina pivoňkabarva růžovázasněžený zimní designvýška 33 cm..
50 Kč
Cena bez DPH:41 Kč
Pivoňka růžová - vysoká
Novinka
textilní květina pivoňkalze použít do vázy, případně jen položit na sváteční stůl, anebo použít jako ozdobu na vánoční stromek rozstříháním na jednotlivé květybarva růžová zasněžený zimní designdva velké květy a poupěvýška 55 cm..
135 Kč
Cena bez DPH:112 Kč
Smrček bílý
Novinka
umělá větvička smrčeklze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat), barva bílá bohatě ozdobená bílými glitry výška 35 cm, šířka 25 cmk dispozici ve třech barvách..
136 Kč
Cena bez DPH:112 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 303 (celkem stran 26)