Menu
Your Cart

Doplňky

Borůvčí bílé
Novinka
umělá větvička borůvčílze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat), barva bílá zdobená litryvýška cca 35 cm, šířka cca 20 cmk dispozici ve dvou barvách..
68 Kč
Cena bez DPH:56 Kč
Borůvčí champagne
Novinka
umělá větvička borůvčílze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat), barva měděná (champagne) výška cca 35 cm, šířka cca 20 cmk dispozici ve dvou barvách..
68 Kč
Cena bez DPH:56 Kč
Kapradí champagne
Novinka
umělá větvička kapradíbarva světle měděná (champagne) ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 37 cmk dispozici ve dvou barvách..
69 Kč
Cena bez DPH:57 Kč
Kapradí champagne-vysoké
Novinka
umělá vysoká větvička kapradíbarva světle měděná (champagne) ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
Kapradí stříbrná
Novinka
umělá větvička kapradíbarva stříbrná ozdobená zlatými glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 37 cmk dispozici ve dvou barvách..
69 Kč
Cena bez DPH:57 Kč
Kapradí stříbrné-vysoké
Novinka
umělá vysoká větvička kapradíbarva s stříbrná ozdobená glitrylze umístit do vázy, květináče, využít jako ozdobu do vánočního stromku či pro další dekorování dle uvážení (může se použít vcelku případně rozstříhat),výška 72 cmk dispozici ve dvou barvách..
95 Kč
Cena bez DPH:79 Kč
sametová květina vánoční růžebarva ledově světle modrá ozdobená stříbrnými glitryvýška 24 cm, šířka 16 cmk dispozici ve třech velikostech..
39 Kč
Cena bez DPH:32 Kč
sametová květina vánoční růžebarva ledově modrá ozdobená stříbrnými glitryvýška 40 cm, šířka 29 cm..
55 Kč
Cena bez DPH:45 Kč
sametová květina vánoční růžebarva ledově světle modrá ozdobená stříbrnými glitryvýška 3O cm, šířka 22 cmk dispozici ve dvou barvách a dvou velikostech..
50 Kč
Cena bez DPH:41 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - vyobrazeno luční kvítí ve zlaté patiněpřírodní barva se zlatou patinourozměry: výška 22, průměr 20lze kombinovat s dalšími produkty ve stejném designuk dispozici 2 velikosti, květináč velikost L je na fotce největší..
499 Kč
Cena bez DPH:412 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - vyobrazeno obilí ve zlaté patiněpřírodní barva se zlatou patinourozměry: 20cmlze kombinovat s dalšími produkty ve stejném designuk dispozici 3 velikosti, květináč velikost L je na fotce největší..
515 Kč
Cena bez DPH:426 Kč
nádherně propracovaný květináč z betonu s elegantním vzorem - vyobrazeno obilí ve zlaté patiněpřírodní barva se zlatou patinourozměry: 17cmlze kombinovat s dalšími produkty ve stejném designuk dispozici 3 velikosti, květináč velikost M je na fotce uprostřed..
345 Kč
Cena bez DPH:285 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 303 (celkem stran 26)