Menu
Your Cart

Motorové rošty

Polohovatelné laťkové rošty ovládané pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (za příplatek i s bezdrátovým ovládáním). Tyto rošty jsou vhodné pro taštičkové a vysoké pěnové matrace. 

15 smrkových latí je umístěno na pevném rámu z vrstveného dřeva. Tyto rošty mají zvýšenou nosnost až do 150 kg.

V této kategorii naleznete rovněž rošty s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru buď ze strany postele anebo od nohou.


Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme k..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
DPV laťkový rošt MASIV MOT DPV laťkový rošt MASIV MOT
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými tuž..
8 065 Kč
Cena bez DPH:6 665 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním plochý motor, rošt vhodný pro postele s úložným prostorem i zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo..
13 130 Kč
Cena bez DPH:10 851 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kom..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)