Menu
Your Cart

Motorové rošty

Polohovatelné laťkové rošty ovládané pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (za příplatek i s bezdrátovým ovládáním). Tyto rošty jsou vhodné pro taštičkové a vysoké pěnové matrace. 

15 smrkových latí je umístěno na pevném rámu z vrstveného dřeva. Tyto rošty mají zvýšenou nosnost až do 150 kg.

V této kategorii naleznete rovněž rošty s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru buď ze strany postele anebo od nohou.


DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme k..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
DPV laťkový rošt MASIV MOT DPV laťkový rošt MASIV MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými tuž..
8 065 Kč
Cena bez DPH:6 665 Kč
DPV laťkový rošt MASIV MOT OF DPV laťkový rošt MASIV MOT OF
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
laťkový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním plochý motor, rošt vhodný pro postele s úložným prostorem i zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými anebo..
13 130 Kč
Cena bez DPH:10 851 Kč
DPV laťkový rošt MASIV SIDE MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kom..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)