Menu
Your Cart

Vysoce hřejivé přikrývky

Vysoce hřejivé přikrývky jsou určeny především pro zimní období, do hodně chladných místností anebo pro lidi, kteří upřednostní vyšší hřejivost celoročně. Vyznačují se náplní o celkové hmotnosti cca 1200-1400 g (tj. cca 400-500  g/m²) a lehkými komfortními potahovými látkami (Perkál satén, 100% bavlna)

Vysoce hřejivé přikrývky nabízí možnost praní při teplotě 60 °C.

Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny a je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduchovou mezerou. Toto konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších ..
1 940 Kč
Cena bez DPH:1 603 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny z nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento materiál je neuvěřitelně jemný, lehké a elegantnípeřina je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduc..
2 635 Kč
Cena bez DPH:2 178 Kč
EVERY peřina EGOIST EVERY peřina EGOIST
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá ale přitom lehká peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z luxusního bavlněného saténu - velmi jemná a hustá tkanina ze 100% bavlnypřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností, načechraností a tvarovou pamětíhmotnost náplně: 400 g/m²e..
2 270 Kč
Cena bez DPH:1 876 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)