Menu
Your Cart

Taštičkové matrace

Taštičkové matrace jsou složeny z velkého počtu pružin, přičemž každá pružinka je samostatně zabalena do taštičky z netkané textílie. Díky tomuto samostatnému uložení pružinek, každá pružinka dokáže samostatně reagovat na zatížení, čím je dosaženo optimálních ortopedických vlastností. Taštičkové matrace se vyznačují velkou pružností, vzdušností a dlouhou životností.
Taštičkové matrace doporučujeme uložit na pevný i polohovací laťkový rošt anebo pevnou odvětranou podložku. Souhra taštičkové matrace a vhodně zvoleného laťkového roštu vám zajistí pohodlný spánek.
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.5-zónová taštičková matrace vyrobena z cca 1000 ks pružin samostatně zabalených do taštiček z netkané textíliepro zvýšení komfortu matrace je z jedné strany přidaná vrstva VISCO pěny a ze strany druhé HR studená pěnatakto vybavená matrace je nejen vysoce pružn..
15 930 Kč
Cena bez DPH:13 165 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
 taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružin pro hotely a penzionymatrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.na matraci je oboustranně použitá HR studená pěna o výšce 6 cmtakto vybavená matrace je nejen vysoce pružná, ale taky velice komfortní, vzdušná a díky studené HR pěně zabraňuje p..
8 290 Kč
Cena bez DPH:6 851 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.5 zónová taštičková matrace ze stovek taštičkových pružin samostatně zabalených do taštiček z netkané textíliepro zvýšení komfortu matrace je oboustranně přidaná HR studená pěna dvou různých tuhostídíky použití dvou tuhostí HR studené pěny nabízí matrace možno..
8 385 Kč
Cena bez DPH:6 930 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.5 zónová taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružinkaždá pružina je samostatně uložena v textilní taštičce, která ji umožňuje samostatné kopírování tělak vlastnostem, které má klasická Bonell pružina, přidává lepší schopnosti ortopedické podpory pá..
4 950 Kč
Cena bez DPH:4 091 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
luxusní 7 zónová taštičková matrace ze stovek taštičkových pružinpro zvýšení komfortu matrace je oboustranně přidaná HR studená pěnatakto vybavená matrace je nejen vysoce pružná, ale taky velice komfortní, vzdušná a díky studené HR pěně zabraňuje přehrátí organismu  matrace je navíc uprave..
11 265 Kč
Cena bez DPH:9 310 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
luxusní 7 zónová taštičková matrace ze stovek taštičkových pružinpro zvýšení komfortu matrace je z jedné strany přidaná vrstva VISCO pěny a ze strany druhé HR studená pěnatakto vybavená matrace je nejen vysoce pružná, ale taky velice komfortní, vzdušná a díky studené HR pěně zabraňuje přehrátí organ..
11 645 Kč
Cena bez DPH:9 624 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
7 zónová taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružinna matraci je oboustranně použitá antibakteriální pěna ULTRA FRESH, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku hub a plísní. Pěna Ultra fresh patří mezi nejkvalitnější produkty pro výrobu matrací, je vho..
6 980 Kč
Cena bez DPH:5 769 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
7 zónová taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružin, pružiny s větším průměrem drátu pro vyšší nosnostna matraci je oboustranně použitá vysokogramážní antibakteriální pěna HR ULTRA FRESH pro vyšší nosnost, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku hub a..
9 970 Kč
Cena bez DPH:8 240 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
7 zónová taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružinpro zvýšení komfortu matrace je z jedné strany přidaná vrstva LATEXOVÉ pěny, která příjemně změkčí povrch matrace  z druhé strany matrace je použitá antibakteriální pěna ULTRA FRESH, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynik..
8 115 Kč
Cena bez DPH:6 707 Kč
Řešeto matrace TOP SPRING VISCO Řešeto matrace TOP SPRING VISCO
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
7 zónová taštičková matrace z velkého počtu taštičkových pružinpro zvýšení komfortu matrace je z jedné strany přidaná vrstva VISCO pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla, čímž zaručuje unikátní pocit při ležení a dokonalé přizpůsobení se tělu z druhé strany matrace je použitá antibakter..
8 460 Kč
Cena bez DPH:6 992 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)