Menu
Your Cart

Vyklápěcí rošty

Laťkové vyklápěcí rošty umožňují snadný přístup do úložného prostoru buď ze strany postele anebo od nohou. Rovněž v této kategorii naleznete pevné, ručně polohovatelné i motorově ovládané laťkové rošty. 

Rošty jsou vyrobeny z 15 smrkových latí, které jsou upevněny na masivním rámu z vrstveného dřeva. 

Laťkové rošty se zvýšenou nosností až do 150 kg jsou určeny pro taštičkové či pružinové matrace anebo pro vysoké pěnové matrace. 

Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohouotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporu..
3 160 Kč
Cena bez DPH:2 612 Kč
DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT DPV laťkový rošt MASIV FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme k..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z bokuotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, příp..
2 890 Kč
Cena bez DPH:2 388 Kč
DPV laťkový rošt MASIV SIDE MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
výklopný laťkový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímplochý motor, rošt je proto vhodný i pro postele s úložným prostorem nebo zásuvkami15 masivních smrkových latí, rám z vrstveného dřevavýška roštu cca 10 cmnosnost roštu do 150 kglaťkové rošty doporučujeme kom..
15 710 Kč
Cena bez DPH:12 983 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)