Menu
Your Cart

BLOK DUO VISCO

ZDRAVÝ SPÁNEK S ANTIBAKTERIÁLNÍMI MATRACEMI, SPĚTE BEZ ROZTOČŮ! 

Dvoutuhostní matrace BLOK DUO VISCO SOFT/HARD přináší do Vaší ložnice vysoký hygienický standard. Tyto matrace jsou vyrobeny z vysoce luxusních studených pěn opatřených antibakteriální úpravou, díky čemu se zamezuje vzniku plísní, roztočů a hub. Jádro matrace není lepené, čímž nabízí možnost jednou za čas celou matraci rozdělat - jádro vysát a vyvětrat. Volné uložení pěn vám navíc nabízí možnost VISCO vrstvu přehodit na druhou stranu matrace a vytvořit si tím třetí tuhost. Jádro je provrtáno technologií ŘEŠETO, díky čemu matrace krásně odvětrává a Váš organizmus se na ni nepřehřívá. Navíc jsou matrace opatřeny vyvařovacím potahem Atlantis, který díky praní při vysokých teplotách zůstane hygienický čistý po dlouhou dobu. Po celém obvodu matrace je navíc všitá v potahu 3D ventilační mřížka, díky které matrace krásně odvětrává.

Tuto dvojici si zamilují přívrženci měkkého i tvrdého spaní. Pokuď vám vyhovuje spaní měkkčí, sáhněte po matraci Blok duo visco SOFT. Pokuď naopak potřebujete hodně tvrdé spaní, zvolte Blok duo visco HARD.

Pevně věříme, že si tyto matrace zamilujete stejně jako my :-)

Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO HARD Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO HARD
Nejprodávanější -20 % -20 %
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
nelepená 7-zónová matrace, jádro které se skládá z antibakteriálních pěn dvou tuhostí a přidané vrstvy Visco hard pěnyVisco pěna lépe reaguje na teplotu a tlak lidského těla, díky čemu se mu líp přizpůsobíantibakteriální pěny mají pozitivní vliv v boji proti roztočům, plísním a houbámdíky nelepenému..
11 800 Kč 14 750 Kč
Cena bez DPH:9 752 Kč
Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO SOFT Řešeto matrace BLOK DUO+VISCO SOFT
Nejprodávanější -20 % -20 %
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
nelepená 7-zónová matrace, jádro které se skládá z antibakteriálních pěn dvou tuhostí a přidané vrstvy Visco soft pěnyVisco soft pěna je pocitově měkčí, líp reaguje na teplotu a tlak lidského těla, díky čemu se mu líp přizpůsobíantibakteriální pěny mají pozitivní vliv v boji proti roztočům, plísním ..
10 688 Kč 13 360 Kč
Cena bez DPH:8 833 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)