Menu
Your Cart

Lůžkoviny - prostěradla, povlečení a povlaky

Velký výběr kvalitního povlečení Matějovský ve všech velikostech, povlaky na anatomické polštáře a ty nejpohodlnější prostěradla pro Váš zdravý a pohodlný spánek!

romantické povlečení s motivem květůněžné odstíny růžové a šedépovlečení je opatřeno zipempovlečení je z obou stran stejnémateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
romantický květinový vzorna bílém podkladu vynikají motivy květů v šedých a fialových odstínechpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany v jiné barvě, z jedné strany je bílý podklad a ze strany druhé fialový se stejným motivem květůmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení CORDONA bavlněný satén
Nejprodávanější
luxusní povlečení v odstínech zlaté a temně modrétyto dvě barvy nádherně kontrastují a vyvolávájí dojem vysokého luxusupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný jak je vidět na fotografiimateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení DAKOTA bavlna Deluxe
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní povlečení DAKOTA s přírodním moderním vzoremmotiv černozlatých tropických listů na světlém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
mladistvé povlečení v temných barváchmoderní vzor v tyrkysové barvě na podkladu temně šedé povlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení DOLORES bavlna Deluxe
Prodej skončil
moderní a zároveň romatnické povlečení se vzorem vlčích mákůohnivá červená kombinovaná s decentní bílou a šedoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný - bílý/šedý podkladmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení ETERNITY GREEN bavlna Deluxe
Prodej skončil
moderní, zářivé povlečení se vzoremzářivé odstíny zelené v kombinaci s černou, šedou a bíloupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení FABION bavlna Deluxe
Prodej skončil
elegantní povlečení v temných barváchjemné lístky béžové a modré na tmavě modrém a hnědém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany v jiné barvěmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení GLITTER bavlna Deluxe Matějovský povlečení GLITTER bavlna Deluxe
Nejprodávanější Prodej skončil
moderní, zářivé povlečení s geometrickým vzoremzářivé odstíny zlaté na černém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
moderní povlečení s nádechem luxusugeometrické vzory v barvách černé, zlaté a mramorově šedépovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení NADIR bavlna Deluxe
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní motiv zlatých tropických listů navodí orientální atmosférudecentní odstíny žluté na bílém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštár je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
romantický vzor v decentních elegantních barváchodstíny smetanové a bílé kávypovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář jsou provedeny inverzně - tzn. z jedné strany tmavý vzor na světlém podkladu a ze strany druhé světlý vzor na tmavém podkladumateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 43 (celkem stran 4)