Menu
Your Cart

Lůžkoviny - prostěradla, povlečení a povlaky

Velký výběr kvalitního povlečení Matějovský ve všech velikostech, povlaky na anatomické polštáře a ty nejpohodlnější prostěradla pro Váš zdravý a pohodlný spánek!

Matějovský povlečení AMABEL bavlna Deluxe
Dočasně vyprodáno
romantické povlečení s motivem květůněžné odstíny růžové a šedépovlečení je opatřeno zipempovlečení je z obou stran stejnémateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení AMBROSIA bavlněný satén extra
Novinka
luxusní dynamické povlečení zaujme na první pohledšedozlaté tóny v enrgické kresbě vás nabijí elánemluxusní bavlněný mako satén s digitálním tiskem, který zajišťuje precizní vyobrazení všech detailůpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany stejnýmateriál - bavlněný mako..
1 490 Kč
Cena bez DPH:1 231 Kč
Matějovský povlečení APOLENA bavlna Deluxe
Dočasně vyprodáno
romantický květinový vzorna bílém podkladu vynikají motivy květů v šedých a fialových odstínechpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany v jiné barvě, z jedné strany je bílý podklad a ze strany druhé fialový se stejným motivem květůmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení CORDONA bavlněný satén
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní povlečení v odstínech zlaté a temně modrétyto dvě barvy nádherně kontrastují a vyvolávájí dojem vysokého luxusupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný jak je vidět na fotografiimateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení DAKOTA bavlna Deluxe
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní povlečení DAKOTA s přírodním moderním vzoremmotiv černozlatých tropických listů na světlém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení DEXTER bambus
Nejprodávanější Dočasně vyprodáno
mladistvé povlečení v temných barváchmoderní vzor v tyrkysové barvě na podkladu temně šedé povlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bambusový satén (50% bambus, 50% bavlna)..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení DOLORES bavlna Deluxe
Dočasně vyprodáno
moderní a zároveň romatnické povlečení se vzorem vlčích mákůohnivá červená kombinovaná s decentní bílou a šedoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný - bílý/šedý podkladmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení ELEANOR bavlna Deluxe Matějovský povlečení ELEANOR bavlna Deluxe
Novinka
elegantní povlečení s floral vzoremna podkladu v temně antracitové barvě se vyjímá vzor lístků v zelených odstínechpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení ETERNITY GREEN bavlna Deluxe
Prodej skončil
moderní, zářivé povlečení se vzoremzářivé odstíny zelené v kombinaci s černou, šedou a bíloupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení FABION bavlna Deluxe
Prodej skončil
elegantní povlečení v temných barváchjemné lístky béžové a modré na tmavě modrém a hnědém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany v jiné barvěmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení FLOP bavlna Deluxe Matějovský povlečení FLOP bavlna Deluxe
Novinka Nejprodávanější
elegantní povlečení s abstraktní kresbouněžné odstíny růžovo-pudrové v kombinaci s antracitově šedoupovlečení je opatřeno zipempovlečení je z každé strany jinémateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení FLORIN flanel premium
Novinka
jemný romantický vzor jemné odstíny šedé a pudrové tvoří půvabný vzorpovlečení je opatřeno zipempovlečení je z obou stran stejnémateriál - flanel premium..
995 Kč
Cena bez DPH:822 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 51 (celkem stran 5)