Menu
Your Cart

Krycí matrace

Proč se používají krycí matrace? Mají hned několik možností využití - můžete je použít na změkčení tvrdé či zkvalitnění staré a již nevyhovující matrace, ale taky díky ní zpříjemníte povrch sedačky v případě nečekané návštěvy. Dají se taky použít když máte jednu matraci na dvoulůžku nižší než druhou a potřebujete dorovnat rozdíl, anebo na celkové zvýšení lůžka. Krycí matrace zpříjemní povrch matrace, dodají větší pohodlí a samozřejmě poskytnou větší oporu vaši páteři. Nabízíme krycí matrace z několika druhů materiálů. Pro výrobu krycích matrací se používá viscoelastická pěna, studená pěna, anebo Silver pěna s obsahem stříbra. 

Samozřejmě i krycí matrace jsou opatřeny snimatelným, dělitelným a pratelným potahem pro vyšší hygienu. 

Výška krycí matrace je v průměru 6 cm.

Značka: D.P.V., s.r.o.
krycí matrace slouží ke zpříjemnění povrchu, dodá matraci větší komfort a poskytne lepší oporu páteřekrycí matraci lze taky použít i na nevyhovující či tvrdou matraci, lze s ní zpříjemnit povrch sedací soupravy při návštěvě nečekaných hostůtopper je vyroben ze SILVER FOAM, která má v sobě částečky s..
2 350 Kč
Cena bez DPH:1 942 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
krycí matrace slouží ke zpříjemnění povrchu, dodá matraci větší komfort a poskytne lepší oporu páteřekrycí matraci lze taky použít i na nevyhovující či tvrdou matraci, lze s ní zpříjemnit povrch sedací soupravy při návštěvě nečekaných hostůtopper HR je vyroben z HR studené pěny, která je vyjímečná s..
3 710 Kč
Cena bez DPH:3 066 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
krycí matrace slouží ke zpříjemnění povrchu,  dodá matraci větší komfort a poskytne lepší oporu páteřekrycí matraci lze taky použít i na tvrdou matraci, díky měkkosti VISCO elastické pěny se stane matrace příjemnější na ležení lze s ní zpříjemnit povrch sedací soupravy při návštěvě nečekaných h..
4 170 Kč
Cena bez DPH:3 446 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)