Menu
Your Cart

Svícny

STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ, OMLOUVÁME SE, V TÉTO CHVÍLI PRACUJEME NA ZAPLNĚNÍ VŠECH KATEGORIÍ V DOPLŇCÍCH. V NEJBLIŽŠÍCH DNECH BUDOU DOPLNĚNY VŠECHNY PRODUKTY

Svícen ARGE koule
Novinka
moderní svícenspodek tvoří stříbrný podstavec s vyrytým vzorem, na kterém je skleněný kryt ve tvaru koulesvětlo svíčky navodí romantickou atmosférulze použít i na vodu s živou kytkou anebo pro umělou dekoracirozměry: 11x11x16 cmlze vhodně kombinovat s dalším doplňky ze stejné řady ARGE..
429 Kč
Cena bez DPH:355 Kč
Svícen ARGE koule, velký
Novinka
moderní svícenspodek tvoří stříbrný podstavec s vyrytým vzorem, na kterém je skleněný kryt ve tvaru koulesvětlo svíčky navodí romantickou atmosférulze použít i na vodu s živou kytkou anebo pro umělou dekoracirozměry: 25x25x21 cmlze vhodně kombinovat s dalším doplňky ze stejné řady ARGE..
799 Kč
Cena bez DPH:660 Kč
Svícen ARGE kužel
Novinka
moderní svícenspodek tvoří stříbrný podstavec s vyrytým vzorem, na kterém je skleněný krytsvětlo svíčky navodí romantickou atmosférulze použít i na vodu s živou kytkou anebo pro umělou dekoracirozměry: 15x15x22 cmlze vhodně kombinovat s dalším doplňky ze stejné řady ARGE..
399 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Svícen ARGE kužel, velký
Novinka
moderní svícenspodek tvoří stříbrný podstavec s vyrytým vzorem, na kterém je skleněný krytsvětlo svíčky navodí romantickou atmosférulze použít i na vodu s živou kytkou anebo pro umělou dekoracirozměry: 19x19x28 cmlze vhodně kombinovat s dalším doplňky ze stejné řady ARGE..
610 Kč
Cena bez DPH:504 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)