Menu
Your Cart

Chrániče na matrace

Přejete si ochránit svou matraci, aby jste nemuseli tak často prát potah matrace? Případně si potřebujete zateplit lůžko anebo srovnat drobné nerovnosti? V tom případě je pro Vás vhodnou volbou VYROVNÁVACÍ A ZATEPLOVACÍ PODLOŽKA.

V případě, že si potřebujete matraci ochránit v případě úniku moči, podívejte se na chránič matrace SANIPUR.

Ani jeden z těchto chráničů neslouží jako krycí matrace, nezvýší Vaše lůžko, ani nezměkčí povrch. Slouží vyloženě jako ochrana. V případě, že máte zájem o krycí matrace, jejich nabídku naleznete ZDE.

EVERY matracový chránič SANIPUR EVERY matracový chránič SANIPUR
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
je vyrobena z jemného froté ze 100% bavlny ze spodní strany je opatřen polyuretanových vodonepropustným zátěremchránič je paropropustnýv rozích je výrobek opatřen elastickými úchytkami pro upevnění na matracichrániče jsou vhodné pro kojence, malé děti a dlouhodobě upoutané na lůžko a osoby trpící in..
430 Kč
Cena bez DPH:355 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
je vyrobena z velice jemné 100% bavlny náplň tvoří termopojené 4-dutinkové polyesterové vlákno zcela odolné vůči mikroorganismůmhmotnost náplně: 250 g/mtato podložka je určená především k zateplení lůžka a zvýšení komfortu spaní - neslouží jako KRYCÍ MATRACEpodložka je vhodná pro osoby citlivější na..
1 095 Kč
Cena bez DPH:905 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)