Menu
Your Cart

Vyklápěcí rošty

V kategorii vyklápěcích roštů jsou zastoupeny pevné, polohovatelné a nově i motorové rošty. Výhodou tohoto typu roštu je přístup do úložného prostoru postele buď ze strany nebo od noh. Vyklápěcí lamelové rošty mají 28 lamel vyrobených z vrstveného kvalitního dřeva. Jednotlivé lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, díky čemu jsou lamely vysoce flexibilní. Vyklápěcím roštem (kromě motorového) vede středový popruh, který zvyšuje stabilitu a životnost roštu.

V kategorii vyklápěcích roštů nabízíme i vyklápěcí rošty se zvýšenou nosností do 150 kg. 

Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
3 470 Kč
Cena bez DPH:2 868 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
4 100 Kč
Cena bez DPH:3 388 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru..
3 870 Kč
Cena bez DPH:3 198 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceu..
3 195 Kč
Cena bez DPH:2 641 Kč
DPV lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT DPV lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuu..
16 660 Kč
Cena bez DPH:13 769 Kč
DPV lamelový rošt PREMIO SIDE MOT DPV lamelový rošt PREMIO SIDE MOT
Nejprodávanější Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuuni..
16 660 Kč
Cena bez DPH:13 769 Kč
DPV lamelový rošt VÝKLOPNÝ  vcelku DPV lamelový rošt VÝKLOPNÝ  vcelku
Do 14 dnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí zesílených vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z pevného bukového dřevauprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující po..
7 090 Kč
Cena bez DPH:5 860 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)