Menu
Your Cart

Vyklápěcí rošty

V kategorii vyklápěcích roštů jsou zastoupeny pevné, polohovatelné a nově i motorové rošty. Výhodou tohoto typu roštu je přístup do úložného prostoru postele buď ze strany nebo od noh. Vyklápěcí lamelové rošty mají 28 lamel vyrobených z vrstveného kvalitního dřeva. Jednotlivé lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, díky čemu jsou lamely vysoce flexibilní. Vyklápěcím roštem (kromě motorového) vede středový popruh, který zvyšuje stabilitu a životnost roštu.

V kategorii vyklápěcích roštů nabízíme i vyklápěcí rošty se zvýšenou nosností do 150 kg. 

Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
4 270 Kč
Cena bez DPH:3 529 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
5 015 Kč
Cena bez DPH:4 145 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru..
4 735 Kč
Cena bez DPH:3 913 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru z boku vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceu..
3 940 Kč
Cena bez DPH:3 256 Kč
Lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT Lamelový rošt PREMIO FLEX UP MOT
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt od nohou s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuu..
18 370 Kč
Cena bez DPH:15 182 Kč
Lamelový rošt PREMIO SIDE MOT Lamelový rošt PREMIO SIDE MOT
Do 14 dnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
vysoce kvalitní výklopný lamelový rošt z boku s polohováním pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládánímbezdrátové ovládání, podsvícený ovladač, osvětlení úložného prostoru28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevabukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánkuuni..
18 370 Kč
Cena bez DPH:15 182 Kč
Lamelový rošt SYNCHRO UP - výklopný vcelku Lamelový rošt SYNCHRO UP - výklopný vcelku
Nejprodávanější Do 3 až 4 týdnů
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí zesílených vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z pevného bukového dřevauprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující po..
9 560 Kč
Cena bez DPH:7 901 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)