Menu
Your Cart

Přikrývky

Přikrývky od českého výrobce EVERY jsou vyrobené z těch nejvhodnějších materiálů. Hustě tkané, ale hebké tkaniny vyrobené z vybraných jemných přízí, příjemné na dotek, splývavé a paropropustné. Vlákna náplní jsou lehká, nadýchaná a hřejivá s dlouhou životností. Na rozdíl od hromadné produkce jsou tyto výrobky zhotovovány v rukodělném ateliérovém prostředí, kde se klade důraz na každý detail.

Mezi nejdůležitější vlastnosti přikrývek patří lehkost, hřejivost, nadýchanost, vzdušnost, jemný omak, příjemná splývavost a dlouhá životnost. Tyto vlastnosti výrobky EVERY nabízí díky použití prvotřídních materiálů a originálnímu, konfekčnímu prošití. K tomu jsou přidány další jedinečné vlastnosti, jako je např. rychlý odvod potu, zdravotní nezávadnost a vysoký hygienický standard. 

Náplň do přikrývek tvoří čtyřkanálkové duté vlákno every Fibre loft s vynikajícími vlastnostmi. Na rozdíl od běžných plnících materiálů obsahuje toto spirálově tvarované, jemné vlákno o cca 20% vyšší objejm vzduchu než standardní duté vlákno, čímž se výrazně zvyšuje jeho hřejivost. Důležitou vlastností vlákna je jeho vysoká elasticita, která zajišťuje stálost objemu náplně přikrývky. 

Přikrývky EVERY jsou určeny pro všechny věkové kategorie a spojují komfort a vysokou hygienu spaní. 

Nabídka přikrývek je rozdělena do programů podle stupně hřejivosti na LETNÍ, STŘEDNĚ HŘEJIVÝ A VYSOCE HŘEJIVÝ a navíc nabízí vysoce hygienický VYVAŘOVACÍ program.


Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bavlny s možností praní při teplotě 95 °C a sušení v sušičce při teplotě do 120 °Cnáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá vlákna Every fibre Loft, které jsou zcela odolné vůči mikroorganismůmpřikrývka je středně hřejivá a jemná na dotek, vhodná pro celoroční už..
850 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bio bavlny (tzn. přírodní bavlna pěstovaná bez hnojiv a pesticidů)  s možností praní při teplotě 60 °C bio bavlna je na dotek měkčí jak klasická bavlna a je velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergiínáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá 4 kanálková..
980 Kč
Cena bez DPH:810 Kč
EVERY peřina ALERGOVITAL
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. je pratelná na 60 °C. ergonomické prošití přikrývky zvyšuje její splývavostnáplň přikrývky obsahuje značkové 4-dutinkové vlákna Every Fibre Loft  odolné vůči mikroorganismůmhmotn..
950 Kč
Cena bez DPH:785 Kč
EVERY peřina CALM EVERY peřina CALM
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlnypřikrývka je lehká, vzdušná a příjemná na dotekpřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²ergonomické prošití zvyšuje kvalitu přikrý..
1 560 Kč
Cena bez DPH:1 289 Kč
EVERY peřina COOL TOUCH EVERY peřina COOL TOUCH
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu je zhotovená z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního 4-kanálkového vlákna a je určená pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostípovrchový materiál zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostřed..
1 430 Kč
Cena bez DPH:1 182 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny a je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduchovou mezerou. Toto konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších ..
1 940 Kč
Cena bez DPH:1 603 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny z nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento materiál je neuvěřitelně jemný, lehké a elegantnípeřina je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduc..
2 635 Kč
Cena bez DPH:2 178 Kč
EVERY peřina EGOIST EVERY peřina EGOIST
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá ale přitom lehká peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z luxusního bavlněného saténu - velmi jemná a hustá tkanina ze 100% bavlnypřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností, načechraností a tvarovou pamětíhmotnost náplně: 400 g/m²e..
2 270 Kč
Cena bez DPH:1 876 Kč
EVERY peřina ORGANIC EVERY peřina ORGANIC
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bio bavlny - tj. čistá přírodní bavlna bez chemických přísad a pesticidů. Biobavlna má certifikát GOTS (Globální Organický Textilní Standard), který potvrzuje pěstování bavlny bez škodlivých účinků na okolní prostředítento způsob pěstová..
1 800 Kč
Cena bez DPH:1 488 Kč
EVERY peřina SAN FAMILY EVERY peřina SAN FAMILY
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardempřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²pevné pro..
1 500 Kč
Cena bez DPH:1 240 Kč
EVERY peřina SILURAN EVERY peřina SILURAN
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu pro klimaticky extrémní situace, pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostí je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny ošetřené patentovanou technologií SILURAN Cool-down Technology, která zajišťuje rychlý odvod potu z těla do p..
1 560 Kč
Cena bez DPH:1 289 Kč
EVERY peřina SILVER PLUS EVERY peřina SILVER PLUS
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny, která je ošetřena technologií stříbrných iontů, které zajišťují antimikrobiální a antiseptické účinky. Zamezují tak množení bakterií produkujících nepříjemný zápach a také šíření případných infekcípřikrývka má díky své speci..
2 185 Kč
Cena bez DPH:1 806 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 15 (celkem stran 2)