Menu
Your Cart

Přikrývky

Přikrývky od českého výrobce EVERY jsou vyrobené z těch nejvhodnějších materiálů. Hustě tkané, ale hebké tkaniny vyrobené z vybraných jemných přízí, příjemné na dotek, splývavé a paropropustné. Vlákna náplní jsou lehká, nadýchaná a hřejivá s dlouhou životností. Na rozdíl od hromadné produkce jsou tyto výrobky zhotovovány v rukodělném ateliérovém prostředí, kde se klade důraz na každý detail.

Mezi nejdůležitější vlastnosti přikrývek patří lehkost, hřejivost, nadýchanost, vzdušnost, jemný omak, příjemná splývavost a dlouhá životnost. Tyto vlastnosti výrobky EVERY nabízí díky použití prvotřídních materiálů a originálnímu, konfekčnímu prošití. K tomu jsou přidány další jedinečné vlastnosti, jako je např. rychlý odvod potu, zdravotní nezávadnost a vysoký hygienický standard. 

Náplň do přikrývek tvoří čtyřkanálkové duté vlákno every Fibre loft s vynikajícími vlastnostmi. Na rozdíl od běžných plnících materiálů obsahuje toto spirálově tvarované, jemné vlákno o cca 20% vyšší objejm vzduchu než standardní duté vlákno, čímž se výrazně zvyšuje jeho hřejivost. Důležitou vlastností vlákna je jeho vysoká elasticita, která zajišťuje stálost objemu náplně přikrývky. 

Přikrývky EVERY jsou určeny pro všechny věkové kategorie a spojují komfort a vysokou hygienu spaní. 

Nabídka přikrývek je rozdělena do programů podle stupně hřejivosti na LETNÍ, STŘEDNĚ HŘEJIVÝ A VYSOCE HŘEJIVÝ a navíc nabízí vysoce hygienický VYVAŘOVACÍ program.


EVERY peřina ALERGOVITAL
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. je pratelná na 60 °C. ergonomické prošití přikrývky zvyšuje její splývavostnáplň přikrývky obsahuje značkové 4-dutinkové vlákna Every Fibre Loft  odolné vůči mikroorganismůmhmotn..
870 Kč
Cena bez DPH:719 Kč
EVERY peřina CALM EVERY peřina CALM
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlnypřikrývka je lehká, vzdušná a příjemná na dotekpřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²ergonomické prošití zvyšuje kvalitu přikrý..
1 415 Kč
Cena bez DPH:1 169 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu je zhotovená z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního 4-kanálkového vlákna a je určená pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostípovrchový materiál zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostřed..
1 300 Kč
Cena bez DPH:1 074 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny a je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduchovou mezerou. Toto konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších ..
1 760 Kč
Cena bez DPH:1 455 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny z nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento materiál je neuvěřitelně jemný, lehké a elegantnípeřina je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduc..
2 395 Kč
Cena bez DPH:1 979 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá ale přitom lehká peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z luxusního bavlněného saténu - velmi jemná a hustá tkanina ze 100% bavlnypřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností, načechraností a tvarovou pamětíhmotnost náplně: 400 g/m²e..
2 060 Kč
Cena bez DPH:1 702 Kč
EVERY peřina ORGANIC EVERY peřina ORGANIC
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bio bavlny - tj. čistá přírodní bavlna bez chemických přísad a pesticidů. Biobavlna má certifikát GOTS (Globální Organický Textilní Standard), který potvrzuje pěstování bavlny bez škodlivých účinků na okolní prostředítento způsob pěstová..
1 635 Kč
Cena bez DPH:1 351 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardempřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²pevné pro..
1 365 Kč
Cena bez DPH:1 128 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové směsové tkaniny z bavlny a polyesteru se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardempřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 35..
1 470 Kč
Cena bez DPH:1 215 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu pro klimaticky extrémní situace, pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostí je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny ošetřené patentovanou technologií SILURAN Cool-down Technology, která zajišťuje rychlý odvod potu z těla do p..
1 415 Kč
Cena bez DPH:1 169 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny, která je ošetřena technologií stříbrných iontů, které zajišťují antimikrobiální a antiseptické účinky. Zamezují tak množení bakterií produkujících nepříjemný zápach a také šíření případných infekcípřikrývka má díky své speci..
1 985 Kč
Cena bez DPH:1 641 Kč
EVERY peřina SPÁNKOVÉ STUDIO
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobená z jemné polyesterové tkaniny a je pratelná při teplotě 60 °Cpřikrývka má nesepratelnou antibakteriální úpravu, čím se zamezuje nepříjemnému zápachu ložních textíliídíky vysoké pevnosti této tkaniny mají přikrývky uplatnění i v namáhaných provozech, jako jsou např. ubytovací zař..
740 Kč
Cena bez DPH:612 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 16 (celkem stran 2)