Menu
Your Cart

Lamelové

Jak už jsme psali u roštů obecně, v naši nabídce naleznete tři řady lamelových roštů. Všechny tyto řady nabízí rošty pevné, ručně polohovatelné anebo polohovatelné pomocí motoru. Rošty mají 28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech a pevný rám z vrstveného dřeva. Ve středové oblasti lze nastavit tuhost lamel. Lamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemi. Správná kombinace roštu a matrace Vám zaručí zdraví a komfortní spánek.

Řada NORMA - tyto rošty mají nosnost do 120 kg a vyrábí se pouze v normovaných rozměrech 80/200 a 90/200.

Řada OPTIMA - tyto rošty mají nosnost do 130kg anebo do 150kg (OPTIMA MAXI) a vyrábí se ve všech rozměrech včetně atypických. Klasické rozměry máme standardně skladem, co se týká atypických rozměrů, ty jsme schopni doručit do 14 dnů. K dispozici jsou také výklopné rošty pro lepší přístup do úložného prostoru.

Řada PREMIO - vysoce kvalitní motorové  lamelové rošty se zvýšeným počtem lamel. Bukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánku. Rošty mají unikátní plochý motorový systém, který umožňuje tichý a plynulý chod při polohování. Motorový systém nemá žádné vyčnívající prvky pod rám, díky čemu jsou vhodné do postelí s úložným prostorem či zásuvkami. Rošty PREMIO jsou s bezdrátovým ovládáním, s podsvíceným ovladačem a s osvětlením úložného prostoru.  Mají nosnost do 150 kg a jsou v dispozici ve všech rozměrech včetně atypických.DPV lamelový rošt NORMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěn..
1 480 Kč
Cena bez DPH:1 223 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnový..
2 220 Kč
Cena bez DPH:1 835 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
6 530 Kč
Cena bez DPH:5 397 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
8 400 Kč
Cena bez DPH:6 942 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s pevnou středovou částí28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed rošt..
2 595 Kč
Cena bez DPH:2 145 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FIX DPV lamelový rošt OPTIMA FIX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede..
1 670 Kč
Cena bez DPH:1 380 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 l..
2 450 Kč
Cena bez DPH:2 025 Kč
DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX UP DPV lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
3 470 Kč
Cena bez DPH:2 868 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 8 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu ve..
2 440 Kč
Cena bez DPH:2 017 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje t..
3 160 Kč
Cena bez DPH:2 612 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
4 100 Kč
Cena bez DPH:3 388 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
9 290 Kč
Cena bez DPH:7 678 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 21 (celkem stran 2)