Menu
Your Cart

Lamelové

Jak už jsme psali u roštů obecně, v naši nabídce naleznete tři řady lamelových roštů. Všechny tyto řady nabízí rošty pevné, ručně polohovatelné anebo polohovatelné pomocí motoru. Rošty mají 28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech a pevný rám z vrstveného dřeva. Ve středové oblasti lze nastavit tuhost lamel. Lamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemi. Správná kombinace roštu a matrace Vám zaručí zdraví a komfortní spánek.

Řada NORMA - tyto rošty mají nosnost do 120 kg a vyrábí se pouze v normovaných rozměrech 80/200 a 90/200.

Řada OPTIMA - tyto rošty mají nosnost do 130kg anebo do 150kg (OPTIMA MAXI) a vyrábí se ve všech rozměrech včetně atypických. Klasické rozměry máme standardně skladem, co se týká atypických rozměrů, ty jsme schopni doručit do 14 dnů. K dispozici jsou také výklopné rošty pro lepší přístup do úložného prostoru.

Řada PREMIO - vysoce kvalitní motorové  lamelové rošty se zvýšeným počtem lamel. Bukové lamely a nadstandardní výkyvná pouzdra zaručují maximální komfort spánku. Rošty mají unikátní plochý motorový systém, který umožňuje tichý a plynulý chod při polohování. Motorový systém nemá žádné vyčnívající prvky pod rám, díky čemu jsou vhodné do postelí s úložným prostorem či zásuvkami. Rošty PREMIO jsou s bezdrátovým ovládáním, s podsvíceným ovladačem a s osvětlením úložného prostoru.  Mají nosnost do 150 kg a jsou v dispozici ve všech rozměrech včetně atypických.Lamelový rošt NORMA FIX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěn..
1 870 Kč
Cena bez DPH:1 545 Kč
Lamelový rošt NORMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovací lamelový rošt28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede prostředkem roštu zpevňující popruhvýška roštu cca 5 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnový..
2 830 Kč
Cena bez DPH:2 339 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelové rošty se vyrábějí cca ..
8 510 Kč
Cena bez DPH:7 033 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s bezdrátovým ovládáním28 lamel lamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrechuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelvýška roštu cca 6 cmnosnost roštu do 120 kglamelové rošty doporučujeme kombinovat s pěnovými a latexovými matracemilamelov..
10 380 Kč
Cena bez DPH:8 579 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s pevnou středovou částí28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed rošt..
3 135 Kč
Cena bez DPH:2 591 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FIX Lamelový rošt OPTIMA FIX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
pevný, nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu vede..
2 025 Kč
Cena bez DPH:1 674 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX Lamelový rošt OPTIMA FLEX
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje tuhost 5 l..
2 950 Kč
Cena bez DPH:2 438 Kč
Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP
Nejprodávanější
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírován..
4 270 Kč
Cena bez DPH:3 529 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný nepolohovací lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matraceuprostřed roštu se nastavuje tuhost 8 lamelpro zvýšení stability a životnosti roštu ve..
3 000 Kč
Cena bez DPH:2 479 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohouuprostřed roštu se nastavuje t..
3 840 Kč
Cena bez DPH:3 174 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný ručně polohovatelný lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou vyklápění pomocí vzduchových pístů28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální ..
5 015 Kč
Cena bez DPH:4 145 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
zpevněný lamelový rošt polohovací pomocí dvou elektromotorů s ovládáním (k dispozici i s bezdrátovým ovládáním)28 lamel v pevném rámu z vrstveného dřevalamely jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech, pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace13 poloh v..
11 310 Kč
Cena bez DPH:9 347 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 21 (celkem stran 2)