Menu
Your Cart

Úložné prostory

Co si budeme povídat, úložného prostoru nikdy není dost a obestavěná místnost skříněmi taky není snem každého. Nabízíme možnost využití úložného prostoru, který se Vám nabízí pod postelí. Máme víc možností jak tento prostor využít. 

V naši nabídce naleznete 3 úložné systémy:

1. celobox - je to úložný prostor, který vznikne protažením čel a bočnic postele až po zem, přičemž dno tohoto úložného prostoru je cca 0,5 cm nad zemí a tvoří ho provrtaná akulitová deska kvůli cirkulaci vzduchu. Celobox nabízí nejhlubší úložný prostor.

2. vestavěný úložný prostor - tento úložný prostor je "schovaný" v bočnicích postele, tzn. postel zůstává vzdušná, dá se pod ní pohodlně vysát a vytřít, ale nenabídne tolik úložného prostoru jako celobox. Tento úložný systém doporučujeme u postelí Ellen a Emilly, které mají širší bočnice, než ostatní postele, díky čemu nabídnou větší hloubku úložného prostoru. Dno úložného prostoru opět tvoří provrtaná akulitová deska pro cirkulaci vzduchu. Postele s vestavěným prostorem jsou Ellen set a Emilly set

3. zásuvka pod postel - tato na kolečkách výsuvná zásuvka lze kombinovat s jakoukoliv postelí. Lze vysouvat buď ze strany (196 cm), anebo od nohou, přičemž verze od nohou je samozřejmě kratší (156cm)

Veškeré úložné prostory z naši nabídky jsou dostupné ve 12 odstínech moření. 

DPV Masivní CELOBOX 2 DPV Masivní CELOBOX 2
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
úložný prostor k posteli vznikne protažením bočnic a čel postele až na zem v síle materiálu 2 cmdno úložného prostoru tvoří akulitová deska o síle 25 mm, která je děrovaná pro lepší cirkulaci vzduchu rošty nejsou součástí úložného prostoru, pro přístup do úložného prostoru doporučujeme dokoupit..
8 590 Kč
Cena bez DPH:7 099 Kč
DPV Masivní CELOBOX 4 DPV Masivní CELOBOX 4
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
úložný prostor k posteli vznikne protažením bočnic a čel postele až na zem v síle materiálu 4 cm (stejná síla materiálu, z jaké jsou vyrobené bočnice, tzn. nebude vidět odskok mezi bočnicí a boxem, na fotce je CELOBOX 2 cm)dno úložného prostoru tvoří akulitová deska o síle 25 mm, která je děrovaná p..
11 200 Kč
Cena bez DPH:9 256 Kč
DPV Zásuvka pod postel 156x80x21 cm DPV Zásuvka pod postel 156x80x21 cm
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
úložný prostor pod postelpřední díl je z masivního buku o síle 2 cm, zbytek dýhadno úložného prostoru tvoří smrkový rošt  o síle 25 mm, na kterém je připevněný akulitrozměry této zásuvky jsou přizpůsobené na vytahování zásuvky od nohou postele 180x200 cmlze vyrobit i atypický rozměr zásuvk..
5 415 Kč
Cena bez DPH:4 475 Kč
DPV Zásuvka pod postel 196x80x21 cm DPV Zásuvka pod postel 196x80x21 cm
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
úložný prostor pod postelpřední díl je z masivního buku o síle 2 cm, zbytek dýhadno úložného prostoru tvoří smrkový rošt  o síle 25 mm, na kterém je připevněný akulitrozměry této zásuvky jsou přizpůsobené na vytahování zásuvky z boku postele (postel musí mít minimální délku 200 cm)lze vyro..
6 905 Kč
Cena bez DPH:5 707 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)