Menu
Your Cart

Ručně polohovatelné rošty

Ručně polohovatelné laťové rošty se zvýšenou nosností do 150 kg nabízí 13 poloh v oblasti hlavy a 5 poloh v oblasti nohou. 15 smrkových latí je připevněných na pevném rámu z vrstveného dřeva.

Polohovatelné rošty jsou určené pro taštičkové a pružinové matrace a pro pěnové matrace s vyšší tuhostí. V kategorii polohovatelných laťových roštů naleznete i rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou.


Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt s pevnou středovou částí15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 7 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnový..
2 010 Kč
Cena bez DPH:1 661 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 7 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporučujeme kombinovat s pružinovými nebo taštičkovými matracemi, případně s pěnovými matracemi s vyšší tuho..
1 990 Kč
Cena bez DPH:1 645 Kč
Značka: D.P.V., s.r.o.
ručně polohovatelný laťkový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohouotevírání roštu pomocí vzduchových pístů15 masivních smrkových latí v rámu z vrstveného dřevavýška roštu cca 8 cmnosnost roštu do 150 kg13 poloh v oblasti hlavy, 5 poloh v oblasti nohoulaťkové rošty doporu..
3 160 Kč
Cena bez DPH:2 612 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)