Menu
Your Cart

Povlečení

harmonické spojení pastelových barev v kouřovém efektuněžné odstíny růžové a šedépovlečení je opatřeno zipempovlečení na peřinu i polštář je z jedné strany v jemně růžové barvě a ze strany druhé v pastelové šedé se stejným vzoremmateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení AMABEL bavlna Deluxe
Vyprodáno
romantické povlečení s motivem květůněžné odstíny růžové a šedépovlečení je opatřeno zipempovlečení je z obou stran stejnémateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení AMADORES bavlna Deluxe
Novinka Dočasně vyprodáno
moderní a zároveň elegantní povlečení vášnivé odstíny vínové, cihlové a světle hnědé vytváří působivý kontrast se světle růžovou a přírodní béžovoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je oboustranně stejný, povlak na polštář má z jedné strany vzor na vínovém podkladu a ze strany druhé na svět..
995 Kč
Cena bez DPH:822 Kč
Matějovský povlečení AMBROSIA bavlněný satén extra
Vyprodáno
luxusní dynamické povlečení zaujme na první pohledšedozlaté tóny v enrgické kresbě vás nabijí elánemluxusní bavlněný mako satén s digitálním tiskem, který zajišťuje precizní vyobrazení všech detailůpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany stejnýmateriál - bavlněný mako..
1 490 Kč
Cena bez DPH:1 231 Kč
Matějovský povlečení APOLENA bavlna Deluxe
Vyprodáno
romantický květinový vzorna bílém podkladu vynikají motivy květů v šedých a fialových odstínechpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany v jiné barvě, z jedné strany je bílý podklad a ze strany druhé fialový se stejným motivem květůmateriál - bavlna deluxe..
945 Kč
Cena bez DPH:781 Kč
Matějovský povlečení CORAL  krep Deluxe
Novinka
působivý terazzo vzorpříjemné odstíny terakotové, bílé, vanilkově žluté, lososové a antracitové tvoří harmonickou souhrupovlečení je opatřeno zipempovlečení na peřinu i polštář má z jedné strany vzor na bílém podkladu a ze strany druhé na terakotovém podkladumateriál - krep deluxe..
995 Kč
Cena bez DPH:822 Kč
Matějovský povlečení CORDONA bavlněný satén
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní povlečení v odstínech zlaté a temně modrétyto dvě barvy nádherně kontrastují a vyvolávájí dojem vysokého luxusupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný jak je vidět na fotografiimateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení DAKOTA bavlna Deluxe
Nejprodávanější Prodej skončil
luxusní povlečení DAKOTA s přírodním moderním vzoremmotiv černozlatých tropických listů na světlém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
Matějovský povlečení DEXTER bambus
Nejprodávanější Dočasně vyprodáno
mladistvé povlečení v temných barváchmoderní vzor v tyrkysové barvě na podkladu temně šedé povlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bambusový satén (50% bambus, 50% bavlna)..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení DOLORES bavlna Deluxe
Dočasně vyprodáno
moderní a zároveň romatnické povlečení se vzorem vlčích mákůohnivá červená kombinovaná s decentní bílou a šedoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný - bílý/šedý podkladmateriál - bavlna deluxe..
895 Kč
Cena bez DPH:740 Kč
digitálně tištěné saténové povlečenímotiv inspirován přírodou je vyveden v zemitých odstínechnejmodernější digitální tisk s vysoce precizním detailempovlečení je opatřeno zipempovlečení na peřinu i polštář je oboustranně stejnémateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
elegantní povlečení s floral vzoremna podkladu v temně antracitové barvě se vyjímá vzor lístků v zelených odstínechpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
995 Kč
Cena bez DPH:822 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 41 (celkem stran 4)