Menu
Your Cart

Povlečení

Matějovský povlečení ALEXIS bavlna Deluxe Matějovský povlečení ALEXIS bavlna Deluxe
Novinka
romantické povlečení s motivem květůjemný květinový motiv na paletě něžných odstínů růžové a pudrovépovlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jiný (dle obrázku)materiál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
Matějovský povlečení ASTRA bavlna Deluxe Matějovský povlečení ASTRA bavlna Deluxe
Novinka
jednouchý květinový motiv v oblíbené kombinaci barevjemná kresba lučního kvítí na béžovém a kovově šedém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku je z obou stran stejný, povlak na polštář je z jedné strany béžový a z druhé šedýmateriál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
Matějovský povlečení JULIA bavlněný satén digitál Matějovský povlečení JULIA bavlněný satén digitál
Novinka
luxusní saténové povlečení zaujme na první pohledněžný florální motiv na podkladu v hřejivých béžových a krémových tónech100% bavlněný satén vyrobený z přízí prvotřídní kvality s digitálním tiskem, který zajišťuje precizní vyobrazení všech detailůpovlečení je opatřeno zipemmateriál - 100% bavlněný s..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení MADISON bavlna Deluxe digitál Matějovský povlečení MADISON bavlna Deluxe digitál
Novinka
elegantní povlečení s jemnou květinovou malboumalba vyniká na šedomodrém podkladu s decentním nádechem do zelenadigitální tisk zajišťuje vysoce precizní detailpovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář zachycuje z každé strany jinou část motivu květinového ..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
Matějovský povlečení MAROA bavlna Deluxe Matějovský povlečení MAROA bavlna Deluxe
Novinka
elegantní povlečení v odstínech temně modré nápaditá kombinace florálního vzoru a vzoru ve stylu kohoutí stopy povlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku i polštář je z každé strany jiný materiál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
Matějovský povlečení VERTE bavlněný satén
Novinka
luxusní saténové povlečení zaujme na první pohledmoderní a nadčasový vzor přechází od šeodfialového odstínu až po jemnou pudrovou barvupovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z jedné strany světlý a z druhé tmavýpovlečení je opatřeno zipemmateriál - bavlněný satén..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Povlečení DANDE bavlna deluxe digitál
Novinka
jemný bavlněný materiál doplňený digitálním tiskem pro preciznost detailuluxusní egyptská bavlna a přírodní příze z kvalitních tenkých vláken zajistí povlečení vysokou hustotu a vyšší pevnostpovlečení je opatřeno zipemmateriál - bavlna deluxe..
1 370 Kč
Cena bez DPH:1 132 Kč
Povlečení ELITO bavlna deluxe digitál
Novinka
jemný bavlněný materiál doplňený digitálním tiskem pro preciznost detailuluxusní egyptská bavlna a přírodní příze z kvalitních tenkých vláken zajistí povlečení vysokou hustotu a vyšší pevnostvzor listů na podkladu v odstínech světle a tmavě šedépovlak na peřinu i polštář je z každé strany jinýpovleč..
1 370 Kč
Cena bez DPH:1 132 Kč
Povlečení JOMI bavlna deluxe digitál
Novinka
jemný bavlněný materiál doplňený digitálním tiskem pro preciznost detailuluxusní egyptská bavlna a přírodní příze z kvalitních tenkých vláken zajistí povlečení vysokou hustotu a vyšší pevnostelegantní vzor na podkladu v kovových odstínech šedépovlečení je opatřeno zipemmateriál - bavlna deluxe..
1 370 Kč
Cena bez DPH:1 132 Kč
Povlečení TORA bavlna deluxe digitál
Novinka
jemný bavlněný materiál doplňený digitálním tiskem pro preciznost detailuluxusní egyptská bavlna a přírodní příze z kvalitních tenkých vláken zajistí povlečení vysokou hustotu a vyšší pevnostjemný florální vzor povlečení v odstínech fialové a růžovépovlečení je opatřeno zipemmateriál - bavlna d..
1 370 Kč
Cena bez DPH:1 132 Kč
moderní a zároveň elegantní povlečení vášnivé odstíny vínové, cihlové a světle hnědé vytváří působivý kontrast se světle růžovou a přírodní béžovoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je oboustranně stejný, povlak na polštář má z jedné strany vzor na vínovém podkladu a ze strany druhé na svět..
1 190 Kč
Cena bez DPH:983 Kč
kouzlo nedbalé elegance a nádech luxusu vnese do vaší ložnice oboustranné povlečení AURUMjemný vzor trojuhelníků s patinovým efektem decentně vystupuje ze světlého podkladuz jedné strany je bílá geometrická kresba a zlatavé trojuhelníky na světle šedém podkladu, ze strany druhé je stejný vzor ve zla..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 60 (celkem stran 5)