Menu
Your Cart

Povlečení

romantické povlečení s motivem květůjemný květinový motiv na paletě něžných odstínů růžové a pudrovépovlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jiný (dle obrázku)materiál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
moderní a zároveň elegantní povlečení vášnivé odstíny vínové, cihlové a světle hnědé vytváří působivý kontrast se světle růžovou a přírodní béžovoupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je oboustranně stejný, povlak na polštář má z jedné strany vzor na vínovém podkladu a ze strany druhé na svět..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
kouzlo nedbalé elegance a nádech luxusu vnese do vaší ložnice oboustranné povlečení AURUMjemný vzor trojuhelníků s patinovým efektem decentně vystupuje ze světlého podkladuz jedné strany je bílá geometrická kresba a zlatavé trojuhelníky na světle šedém podkladu, ze strany druhé je stejný vzor ve zla..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení CLAIRE bavlna Deluxe Matějovský povlečení CLAIRE bavlna Deluxe
Novinka
netradiční květinový vzorflorální motiv v odstínech azurové a temně modré na sněhově bílém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlečení je z obou stran stejnémateriál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
luxusní povlečení v odstínech zlaté a temně modrétyto dvě barvy nádherně kontrastují a vyvolávájí dojem vysokého luxusupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z každé strany jiný jak je vidět na fotografiimateriál - prémiový flanel..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
mladistvé povlečení v temných barváchmoderní vzor v tyrkysové barvě na podkladu temně šedé povlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu i polštář je z obou stran stejnýmateriál - krep..
1 190 Kč
Cena bez DPH:983 Kč
Matějovský povlečení FIONA bavlna Deluxe Matějovský povlečení FIONA bavlna Deluxe
Novinka
moderní povlečení s originálním a svěžím vzoremmramorový vzor v odstínech šedé, okrové a krémově bílé vynikne v moderním interiérupovlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku i polštář je z obou stran stejnýmateriál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
moderní, zářivé povlečení s noblesním a elegantním vzoremzářivé odstíny zlaté na tmavě šedém podkladupovlečení je opatřeno zipempovlak na peřinu je z obou stran stejný, povlak na polštář je z každé strany jinýmateriál - bavlna deluxe..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
luxusní saténové povlečení zaujme na první pohledněžný florální motiv na podkladu v hřejivých béžových a krémových tónech100% bavlněný satén vyrobený z přízí prvotřídní kvality s digitálním tiskem, který zajišťuje precizní vyobrazení všech detailůpovlečení je opatřeno zipemmateriál - 100% bavlněný s..
1 290 Kč
Cena bez DPH:1 066 Kč
Matějovský povlečení LEWIS bavlna deluxe Matějovský povlečení LEWIS bavlna deluxe
Novinka
praktické povlečení v temných barvách si vás získá svou střídmou elegancíjednoduché geometrické vzory utváří dojem barevně odstupňovaných pruhůpodklad tvoří inkoustová modř, na níž jsou vzory v pastelové modré a černé barvěefekt pruhů je tvořen barvou, velikostí a četností jednotlivých prvkůpovlečen..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
Matějovský povlečení MARNI bavlna Deluxe Matějovský povlečení MARNI bavlna Deluxe
Novinka
Milujete dovolenou u moře? Dopřejte si každý den usínání v povlečení s motivem, který evokuje písečnou pláž a mořejemný abstraktní vzor v odstínech pískové a modré povlečení je opatřeno zipempovlak na přikrývku je z obou stran stejný, povlak na polštář zachycuje z každé strany jinou část vzorum..
1 090 Kč
Cena bez DPH:901 Kč
luxusní povlečení s decentním vzoremjemné odstíny šedé a medovépovlečení je opatřeno zipempovlečení na přikrývku i polštář je z obou stran stejnémateriál - krep..
1 190 Kč
Cena bez DPH:983 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 72 (celkem stran 6)