Menu
Your Cart

Letní přikrývky

Letní přikrývky jsou určeny převážně pro letní období a jsou zhotoveny z materiálů, které byly vyvinuty speciálně pro tuto roční dobu (Siluran, Cool touch), anebo pro lidi, kteří upřednostní méně hřejivou a lehkou přikrývku celoročně. 

Důležité je rovněž malé množství náplně o celkové hmotnosti cca 420-560 g (tj. cca 150-200 g/m²) Tím je dosaženo mírné hřejivosti, při zachování pocitu lehkého přikrytí těla. Předností lehké přikrývky je lehkost, splývavost, vzdušnost a jednoduchá údržba - praní do 60  °C.

EVERY peřina COOL TOUCH EVERY peřina COOL TOUCH
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu je zhotovená z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního 4-kanálkového vlákna a je určená pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostípovrchový materiál zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostřed..
1 430 Kč
Cena bez DPH:1 182 Kč
EVERY peřina SILURAN EVERY peřina SILURAN
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu pro klimaticky extrémní situace, pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostí je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlny ošetřené patentovanou technologií SILURAN Cool-down Technology, která zajišťuje rychlý odvod potu z těla do p..
1 560 Kč
Cena bez DPH:1 289 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)