Menu
Your Cart

Noční stolky

Odkládací prostor k posteli na pár nezbytných maličkostí, se vždycky hodí. Noční stolky, které se skvěle hodí k postelím z naši nabídky, nabízíme ve dvou variantách - celomasivní anebo kombinace masiv a dýha. Noční stolky mají dle výběru jednu anebo dvě zásuvky a budete překvapeni, kolik věcí se do něj vejde. 

Stejně jako postele, nabízíme noční stolky  ve 12 odstínech moření. 

DPV Noční stolek DÝHA 1 zásuvka DPV Noční stolek DÝHA 1 zásuvka
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
odkládací prostor k postelik dispozici ve 12 odstínech moření k postelímkomoda kombinovaná z masivu a dýhy - vrchní plát masiv o síle 2 cm anebo 4 cm, čelo zásuvky masiv 2 cm, korpus dýhazásuvky mají rolničkový pojezd Hettich (za příplatek pojezd s dotahem), v případě zájmu nás kontaktujterozměry no..
5 475 Kč
Cena bez DPH:4 525 Kč
DPV Noční stolek DÝHA 2 zásuvky DPV Noční stolek DÝHA 2 zásuvky
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
odkládací prostor k postelik dispozici ve 12 odstínech moření k postelímkomoda kombinovaná z masivu a dýhy - vrchní plát masiv o síle 2 cm anebo 4 cm, čela zásuvek masiv 2 cm, korpus dýhazásuvky mají rolničkový pojezd Hettich (za příplatek pojezd s dotahem), v případě zájmu nás kontaktujterozměry no..
5 990 Kč
Cena bez DPH:4 950 Kč
DPV Noční stolek MASIV 1 zásuvka DPV Noční stolek MASIV 1 zásuvka
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
odkládací prostor k postelik dispozici ve 12 odstínech moření k postelímkomoda z masivu - vrchní plát masiv o síle 2 cm anebo 4 cm, čelo zásuvky masiv 2 cm, korpus masivzásuvky mají rolničkový pojezd Hettich (za příplatek pojezd s dotahem), v případě zájmu nás kontaktujterozměry nočního stolku: šířk..
7 040 Kč
Cena bez DPH:5 818 Kč
DPV Noční stolek MASIV 2 zásuvky DPV Noční stolek MASIV 2 zásuvky
Do 3 až 4 týdnů
Značka: D.P.V., s.r.o.
odkládací prostor k postelik dispozici ve 12 odstínech moření k postelímkomoda z masivu - vrchní plát masiv o síle 2 cm anebo 4 cm, čela zásuvek masiv 2 cm, korpus masivzásuvky mají rolničkový pojezd Hettich (za příplatek pojezd s dotahem), v případě zájmu nás kontaktujterozměry nočního stolku: šířk..
7 830 Kč
Cena bez DPH:6 471 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)