Menu
Your Cart

EVERY, s.r.o.

Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bavlny s možností praní při teplotě 95 °C a sušení v sušičce při teplotě do 120 °Cnáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá vlákna Every fibre Loft, které jsou zcela odolné vůči mikroorganismůmpřikrývka je středně hřejivá a jemná na dotek, vhodná pro celoroční už..
850 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
dětská peřina vyrobená ze 100% bio bavlny (tzn. přírodní bavlna pěstovaná bez hnojiv a pesticidů)  s možností praní při teplotě 60 °C bio bavlna je na dotek měkčí jak klasická bavlna a je velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergiínáplň peřiny tvoří značková tvarovaná dutá 4 kanálková..
980 Kč
Cena bez DPH:810 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% bavlny podštité jemným rounem. Vnější obal je pratelný na 95 °C s možností sušit v sušičce při teplotě do 120°C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častěji samostatně obal, díky čem..
645 Kč
Cena bez DPH:533 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
polštář se skládá ze dvou částívnější obal polštáře je opatřen zipem a je vyroben z povrchové tkaniny ze 100% BIO bavlny podštité jemným rounem (bio bavlna je organická čistá bavlna pěstovaná bez pesticidů a hnojiv). Vnější obal je pratelný na 60 °C. Výhodou vnějšího obalu je možnost prát častě..
670 Kč
Cena bez DPH:554 Kč
EVERY matracový chránič SANIPUR EVERY matracový chránič SANIPUR
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
je vyrobena z jemného froté ze 100% bavlny ze spodní strany je opatřen polyuretanových vodonepropustným zátěremchránič je paropropustnýv rozích je výrobek opatřen elastickými úchytkami pro upevnění na matracichrániče jsou vhodné pro kojence, malé děti a dlouhodobě upoutané na lůžko a osoby trpící in..
430 Kč
Cena bez DPH:355 Kč
EVERY matracový chránič SMARTCEL SENSITIVE EVERY matracový chránič SMARTCEL SENSITIVE
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
multifunkční ochranný produkt s obsahem zinkuzhotovený z příjemné prošívané tkaniny s komfortním povrchem pro spaní (90% tencel, 10% SmartcelTM)výborný termoregulační efekt (optimální cirkulace vzduchu, v létě chladí, v zimě hřeje)vynikající ochranné vlastnosti (dokonalá vodonepropustnost a vysoká p..
1 530 Kč
Cena bez DPH:1 264 Kč
EVERY ochranný povlak na polštáře SMARTCEL SENSITIVE EVERY ochranný povlak na polštáře SMARTCEL SENSITIVE
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
unikátní povlak na polštář s regeneračními a kosmetickými účinky na pokožku a jedinečnými ochrannými vlastnostmi proti roztočům, bakteriím a plísnímsložení: 25% Tencel, 10% Smartcell, 65% Modalochranný povlak je vyrobený z inovativního vlákna na bázi přírodní celulózy (Tencel), která obsahuje základ..
430 Kč
Cena bez DPH:355 Kč
EVERY peřina ALERGOVITAL
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
přikrývka je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% micropolyesteru s nesepratelnou antibakteriální úpravou. je pratelná na 60 °C. ergonomické prošití přikrývky zvyšuje její splývavostnáplň přikrývky obsahuje značkové 4-dutinkové vlákna Every Fibre Loft  odolné vůči mikroorganismůmhmotn..
950 Kč
Cena bez DPH:785 Kč
EVERY peřina CALM EVERY peřina CALM
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
středně hřejivá peřina je vyrobena z povrchové tkaniny z jemné 100% bavlnypřikrývka je lehká, vzdušná a příjemná na dotekpřikrývka obsahuje náplň ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft s vysokou pružností a načechranostíhmotnost náplně: 350 g/m²ergonomické prošití zvyšuje kvalitu přikrý..
1 560 Kč
Cena bez DPH:1 289 Kč
EVERY peřina COOL TOUCH EVERY peřina COOL TOUCH
Nejprodávanější
Značka: EVERY, s.r.o.
peřina z letního programu je zhotovená z povrchové tkaniny z jemného polyesterového hydrofobního 4-kanálkového vlákna a je určená pro příjemné spaní během horkých letních nocí a pro osoby se zvýšenou potivostípovrchový materiál zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostřed..
1 430 Kč
Cena bez DPH:1 182 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny ze 100% bavlny a je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduchovou mezerou. Toto konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších ..
1 940 Kč
Cena bez DPH:1 603 Kč
Značka: EVERY, s.r.o.
vysoce hřejivá je vyrobena z povrchové tkaniny z nejjemnější bavlny - PERKÁL, tento materiál je neuvěřitelně jemný, lehké a elegantnípeřina je určena do chladného prostředípřikrývka obsahuje vysoce hřejivou dvojitou vrstvu s náplní ze značkových 4-dutinkových vláken Every Fibre Loft oddělených vzduc..
2 635 Kč
Cena bez DPH:2 178 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 39 (celkem stran 4)