Menu
Your Cart

O nás

KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVÁME?

Jsme maloobchodní prodejna v srdci jižní Moravy - ve Znojmě. Zabýváme se zdravým spaním a přinášíme kompletní sortiment v této oblasti. 

Chceme Vám přinést kvalitní, zdravý spánek a krásný pocit při ranním vstávání přímo do Vaší ložnice. Známe to všichni - ten moment, kdy otravný budík naruší náš sladký spánek a my musíme, ač neradi, vstát do nového pracovního dne. Aby jsme vstávali s elánem a byli schopni plnit všechny povinnosti, které na nás čekají, potřebujeme být odpočatí a zrelaxovaní. Toho dosáhneme pouze tehdy, když plnohodnotně využijeme těch pár hodin spánku, které se nám nabízí. 

Nešiďme proto sami sebe a dopřejme si luxus kvalitní matrace a k ní náležícího roštu.


JAKÉ ZNAČKY PRODÁVÁME?


ŘEŠETO s.r.o.

Udělali jsme si průzkum českého trhu a rozhodli jsme se co nejvíc Vám zjednodušit složitý výběr matrací od různých výrobců. Razíme pravidlo, čím větší výběr, tím větší chaos v hlavě. Proto prodáváme matrace pouze od jednoho výrobce a tím je Český výrobce ŘEŠETO, s.r.o. Důvodů, proč jsme si vybrali právě tohoto výrobce matrací je hned několik:

  1. Chceme podporovat rozvoj domácího trhu. Firma ŘEŠETO s.r.o. je česká firma, která se zabývá výrobou matrací již od roku 2001. Má za sebou bohaté zkušenosti, miliony spokojených zákazníků a kvalitou svých produktů a objemem prodejů se propracovala mezi přední výrobce matrací na českém i slovenském trhu. 
  2. Nebojí se nových technologií a nových materiálů a za to má náš velký obdiv. Jako první v České republice v roce 2011, přišla s unikátní technologií ŘEŠETO - děrování matrací skrz celé jádro
  3. Tato firma pro nás dokáže v průběhu dne vyrobit jakýkoliv rozměr matrace, i atypický a díky tomu jsme Vám schopni odeslat jakoukoliv matraci do 24 hodin od vytvoření objednávky
  4. Vše pod jednou střechou - co by byla kvalitní matrace bez správného roštu, či nové postele? Od stejného výrobce máme širokou nabídku lamelových i laťkových roštů, nově dokonce i laťkové polohovatelné či motorové rošty. Aby byla Vaše ložnice kompletní, nabízíme širokou škálu masivních dřevěných postelí a doplňků (úložné prostory, noční stolky, komody) ve 12 odstínech moření 


MRAVA

Slovenský výrobce masivních bukových postelí. Naši stálou nabídku postelí od firmy ŘEŠETO s.r.o. jsme se rozhodli rozšířit o cinkované postele z masivního buku o síle 3cm. Tyto postele skvěle doplňují nabídku od firmy ŘEŠETO s.r.o., která nabízí celomasivní bukové postele o síle materiálu 4cm.


NEW DESIGN

Díky vyšší poptávce čalouněných postelí, jsme byli nuceni přibrat do našeho sortimentu i výrobce čalouněných postelí. Tato firma se zaobírá výrobou jak celo-čalouněných postelí, tak postelí s vkládanými matracemi. Všechny postele od tohoto výrobce jsou k dispozici s úložným prostorem, jedna řada je pak i bez úložného prostoru. Víc jak 200 potahových látek bez příplatku.


EVERY s.r.o.

Další skvělý výrobce na jižní Moravě, tentokrát v oblasti peřin, polštářů, chráničů matrací a lůžkovin. Podívejte se na širokou nabídku sortimentu od firmy EVERY s.r.o. Kromě standardně nabízených rozměrů lůžkovin, jsme schopni Vám do 3 pracovních dní nechat na míru ušít jakýkoliv rozměr polštáře, peřiny či povlečení. Nenašli jste v naší nabídce rozměr, který by vám vyhovoval? Vůbec nevadí, napište nám nebo rovnou zavolejte Váš požadavek a my Vám ho rádi splníme.  


Povlečení MATĚJOVSKÝ

Tohoto výrobce lůžkovin asi není potřeba nijak zvlášť představovat. V nabídce máme povlečení z bavlny, bavlněného saténu, krepu i flanelu.


MOBYTEX

Skvělé natahovací prostěradla až na výšku matrací do 30 cm. Materiál jersey-elastan. 


Přejeme krásné spaní, sladké snění a hezké probuzení s Českými TOP výrobky :-)