Totální výprodej

V naší nabídce Vám taky přínášíme matrace za poloviční ceny. Jedná se o pěnové matrace, z luxusních HR studených pěn, polyuretanových a antibakteriálních pěn. 
Polyuretanová pěna je prodyšná, elastická a i při vyšším váhovém zatížení si zachová svůj tvar. 
HR studená pěna je vysoce luxusní pěna, která je ve srovnání s klasickou PUR pěnou vysoce pružná a mnohem víc prodyšná. Je povrchově chladnější díky čemu odvádí teplo od těla a zabraňuje jeho přehřátí.
Antibakteriální pěna je jeden z nejmodernějších materiálů ve světe matrací. Klade důraz na zvýšenou hygienu lůžka. Tato antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt roztočů a je odolná proti vzniku plísní a hub. Doporučujeme ji zejména pro lidi se zvýšenou potivostí a pro ty, kteří si zakládají na zvýšené hygieně svého lůžka. 

V nabídce je taky talířový rošt z 50 talířů, které dokonale kopírují Vaše tělo. Talířový rošt se dá položit jak pod pěnovou, tak pod latexovou matraci. Talířový rošt  vyniká nejen svým moderním designem, ale taky zvýší životnost matrace díky dokonalému provzdušnění. 

Matrace z totálního výprodeje jsou bohužel omezeny rozměrově. Jedná se o poslední kusy, proto nejsou k dispozici ve všech rozměrech jak matrace z běžné nabídky. Do rozměru 90x200 není problém jakýkoliv atyp matrace vyrobit, pak už je k dispozici pouze rozměr 160x200 a 180x200. Vyjímku tvoří pouze matrace Selli, kterou můžete mít v jakémkoliv rozměru.
Co se týče talířového roštu, ten už je skladem bohužel pouze ve standardním rozměru 90x200. 

FILTR

RYCHLÝ KONTAKT

info@spankove-studio.cz
+420 733 644 200

KDE NÁS NAJDETE?

Sídliště Pražská 2430/11a,
669 02 Znojmo

KDY JSME VÁM
K DISPOZICI?

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So:         9.00 - 12.00

KONTAKT

MenuX