Rošty

Člověk prožije spánkem třetinu svého života. Po každém ranním probuzení očakává, že svou postel opustí s úsměvem a elánem do nového dne.

Kvalitní matrace, lamelové rošty a postele od firmy D.P.V. Vám přináší vysoký komfort při každodenním spánku.
Výběr lamelového roštu do postele nesmíme podceňovat, protože zdravotní matrace spolu s kvalitním lamelovým roštem tvoří kvalitní a zdravé lůžko. Předpružené lamely z vrstveného dřeva v kombinaci s kvalitní matrací, dokáží reagovat na zatížení a tím vytváří ideální oporu páteři. Lamelový rošt také zabezpečuje plynulé proudění vzduchu k matraci, čímž je zajištěno optimální spánkové klima. Lamelové rošty od firmy D.P.V. jsou vhodné pro všechny typy matrací a zároveň prodlužují jejich životnost. 

Pro tyhle důvody je lamelový rošt mnohem rozumnější řešení než pevná a neprodyšná podložka. Pevné neprodyšné podklady a laťové rošty pod kvalitní matrace rozhodně nedoporučujeme. Kvalitní rošty - pevné, polohovatelné, rošty s výklopným systémem nebo polohovatelné elektromotorem si určitě z naši bohaté  nabídky vyberete a společně s luxusní matrací si dopřejete klidný a zdravý spánek. Všechny rošty i matrace se vyrábí jak v typizovaných rozměrech, tak v atypických rozměrech na míru. Je možno objednat i rošt v prodloužené délce 210 a 220 cm.  Všechny rošty v typizovaných rozměrech jsou většinou skladem, u atypických roštů je doba dodání cca 14 dnů.
 
ŘADA OPTIMA

Mezi nejkvalitenější rošty rozhodně patří řada Optima, kde zvýšený počet lamel, jejich pružnost a pohyb do strán zajišťuje ideální kopírování tvaru matrace. Jednotlivé lamely jsou uchycené v kvalitních výkyvných kaučukových pouzdrech. Lamely jsou uchyceny v  pevném rámu z vrstveného dřeva. Díky jeho pevnosti je zaručená dlouhá životnost lamelového roštu.  Ve středovej oblasti je zpevňující popruh, ktorým je  možné nastavit tvrdost podle požadavků uživatele. Řada Optima nabízí pevné, polohovatelné, dálkově ovládané rošty, stejně tak rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou. 

ŘADA NORMA

Lamelové rošty Norma s počtem lamel 28 nabízí pevný, polohovatelný i motorový rošt. Lamely jsou uchycené v kvalitních výkyvných pouzdrech. Rošty řady Norma jsou k dispozici jen v typizovaných rozměrech. Ve středové oblasti je možné nastavit tuhost lamel podle požadavků uživatele.

ŘADA 42

42 lamel předurčuje lamelové rošty řady 42 mezi top produkty ve světě lamelových roštů. Lamely jsou uchycené v kvalitních pouzdrech. Jejich rozložení a hlavně zvýšený počet lamel zajišťuje dokonalé kopírování tvaru matrace a zaručuje ideální odpočinek pro Vaši páteř. Na lamelovém roštu řady 42 je zajištěna podpora těla do optimálního fyziologického tvaru. 

FILTR

RYCHLÝ KONTAKT

info@spankove-studio.cz
+420 733 644 200

KDE NÁS NAJDETE?

Sídliště Pražská 2430/11a,
669 02 Znojmo

KDY JSME VÁM
K DISPOZICI?

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So:         9.00 - 12.00

KONTAKT

MenuX