Menu
Your Cart

Pružinové matrace

INOVACE KLASIKY

Pružinové matrace patří k nejznámějším a nejstarším typům matrací. Tyto matrace se vyznačují vysokou vzdušností, pružností a dlouhou životností. Bonell pružiny jsou vyrobeny z drátu o průměru 2,4 mm. 

Svět se vyvíjí a modernizuje. Tak je to i pružinových matrací. Od doby svého vzniku prošly rozsáhlou změnou. Už to nejsou matrace, na kterých v tom lepším případě  cítíte pružinu při každém otočení, v tom horším vás navíc píchne mezi žebra :-) 

Dnešní podoba pružinových matrací nabízí komfort, oporu a zaručí vám kvalitní spánek bez bolesti zad a rychlého proležení matrace. 

Moderní materiály výrazně přispěli ke zdokonalení výroby pružinových matrací. Ty dnes patří k těm nejlepším na trhu. Klasická pružinová matrace je vhodná pro příležitostné spaní na chatě nebo chalupě. Pro každodenní užívání je vhodnější taštičková matrace. 

Pružinové matrace doporučujeme do postelí s laťkovým roštem anebo pevným odvětraným podkladem.

Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.pružinová matrace v kombinaci s jednotuhostní polyuretanovou pěnoumatrace s Bonnel pružinami jsou vyjímečné svou pružností, vzdušností a dlouhou životnostív současné době jsou pružinové matrace čím dál oblíbenějšípro zvýšení pevnosti matrace je po obou stranác..
4 745 Kč
Cena bez DPH:3 922 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.ortopedická pružinová matrace v kombinaci s jednotuhostní polyuretanovou pěnou s nopečky 25kg/m3matrace s Bonell pružinami jsou vyjímečné svou pružností, vzdušností a dlouhou životnostív současné době jsou pružinové matrace čím dál oblíbenějšímatraci doporučuj..
4 180 Kč
Cena bez DPH:3 455 Kč
Značka: ŘEŠETO s.r.o.
matrace od českého výrobce ŘEŠETO s.r.o.ortopedická pružinová matrace v kombinaci s jednotuhostní polyuretanovou pěnoumatrace s Bonell pružinami jsou vyjímečné svou pružností, vzdušností a dlouhou životnostíBonell pružiny jsou vyrobeny z drátu o průměru 2,4mmv současné době jsou pružinové matrace čí..
5 925 Kč
Cena bez DPH:4 897 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)