Masivní dřevěné postele

Novou postel by jsme si neměli vybírat pouze jako módní doplněk do interiéru, ale hlavně jako věc, která má fungovat, dlouho sloužit a současně splňovat všechny kritéria pro pohodlný, kvalitní a zdravý spánek. 

Věděli jste, že na svém lůžku prožijete až třetinu života? To je spousta času. Proto by jsme měli postel vybírat velice pečlivě a zodpovědně. Každý chce ráno vstávat bdělý, dobře vyspaný a bez bolesti zad. 
Nabízíme Vám různé typy postelí v různych cenových hladinách, aby si každý zákazník našel to nejvhodnější řešení pro sebe. A nezapomeňte - pouze správná kombinace postele, lamelového roštu a kvalitní matrace Vám zajistí zdravý spánek. 

Pro výrobu postelí od firmy D.P.V. byl použitý kvalitní bukový masiv o síle 4 cm. Máme na výběr několik barevných variací. Postele jsou v nabídce jako jednolůžko i jako manželská postel, neboli dvoulůžko. Taky je u většiny z nich možnost výběru vysokého i nízkeho nožního čela. Na výběr je momentálně 12 odstínů moření - firma D.P.V. pro Vás připravila novinku a na základě zvýšeného zájmu přidali další 3 módní odstíny - bílou, černou a šedou barvu.
Z důvodu zvýšeného zájmu o dřevěné postele a doplňky z masivu se nám doba dodání bohužel prodloužila na 14 dnů - měsíc.
Vyjímkou je pouze akční postel LIBRA, která je skladem v rozměru 180x200 cm a odstínech OŘECH, TŘEŠEŇ, BUK.

FILTR

RYCHLÝ KONTAKT

info@spankove-studio.cz
+420 733 644 200

KDE NÁS NAJDETE?

Sídliště Pražská 2430/11a,
669 02 Znojmo

KDY JSME VÁM
K DISPOZICI?

Po - Pá: 9.00 - 18.00
So:         9.00 - 12.00

KONTAKT

MenuX